[IS200] Lusterka

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Lusterka is200

Post autor: forest »

najwyraźniej jestes pierwszy z takim problemem...
SC430 '2002
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Lusterka is200

Post autor: dS »

a co mamy ci powiedzieć? przecież na odległość ci nie zdiagnozujemy gdzie dokładnie leży problem. Termostatu raczej żadnego nie ma. Poszukaj może bezpiecznika i zobacz czy po jego wyjęciu przestanie grzać. Zdejmowałeś boczek i sprawdzałeś czy ktoś nie grzebał przy instalacji ?
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
lukaszb24
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:25
Model Lexusa: IS200
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Lusterka is200

Post autor: lukaszb24 »

W moim wczesniejszym IS200 2000r tez lustra grzaly calyczas. Obecnie mam IS200 z 2002 i z tego co zauwazylem tez grzzeja caly czas wiec nie wydaje mi sie ze jest to usterka
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

Lusterka is200

Post autor: Jarek.K »

Jeszcze nie grzebałem z braku czasu jednak jak zdiagnozuję problem chętnie opiszę może komuś się przyda.Jednak widzę że IS nie jest taki idealny i ma trochę tych słabostek typu skrzynia/ dwumas elektryka i w małym stopniu zawieszenie to narazie mnie dotknęło. Przerabiałem przez 14 lat i ponad 200 tys. 2x Honde CRX i tam nie było takich problemów poza rzeczami czysto eksploatacyjnymi i kiepską blachą.Jednak i tak lubię IS-a, i poza tymi duperelami mogło by być jednak trochę ciszej w środku.
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

Lusterka is200

Post autor: Jarek.K »

lukaszb24 pisze:W moim wczesniejszym IS200 2000r tez lustra grzaly calyczas. Obecnie mam IS200 z 2002 i z tego co zauwazylem tez grzzeja caly czas wiec nie wydaje mi sie ze jest to usterka
Może nie zwrócił bym na to uwagi lecz moja dziewczyna to zauważyła. Problem chciałbym rozwiązać bo po co grzać w lato, a grzanie chyba w moim mniemaniu ciągnie trochę prądu co przekłada sie za zużycie nie tylko paliwa...
Awatar użytkownika
Lenny
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 8 cze 2011, o 12:24
Model Lexusa: is200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Odp: Lusterka is200

Post autor: Lenny »

Teraz wszyscy sprawdzaja czy im tez grzeje :D
IS200 w żadnym wypadku nie jest idealny, ale pokaz mi lepsze auto z tego rocznika i w tej cenie, nie zwiesniaczone przez klany łysego i białej baseballówki.
Wracajac do tematu, słyszysz klikanie przekaznika przy włączaniu i wyłączaniu ogrzewania tylnej szyby?
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

Lusterka is200

Post autor: Jarek.K »

Klikanie sprawdziłem odrazu i klika.A jak sprawdzają to dobrze może wiecej osób ma ten problem?Dokładnie dlatego kupiłem IS-a ponieważ mentalność wieśniaków raczej nie zajdzie tak daleko i tak szybko;)Martwi mnie tylko iż z golfów i tego całego dziadostwa TDI oraz Beeem przerzucają się powoli na Hondy.Więc kto wie co będzie dalej?Prawda jest jednak taka iż nie kupiłem IS-a na ślepo tylko miałem okazję kilkanaście razy pojeździć oraz poobserwowac mojego kolegę który właśnie owym autem jeździ 8 lat i jakoś nie ma z nim większych problemów:)
Awatar użytkownika
Lenny
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 8 cze 2011, o 12:24
Model Lexusa: is200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Lusterka is200

Post autor: Lenny »

Tu jest link do tematu kolegów z uk.
Generalnie twierdzą, że każdy is200 do 2001r. grzeje cały czas, różnice można poznać po włączniku ogrzewania tylnej szyby czy ma rysunek tylko szyby czy szyby i lusterek.
Można to przerobić podpinając odpowiedni kabelek pod przekaźnik, ale czy warto się trudzić jeżeli przez nawet 14lat grzało i dalej działa? :smoke:

http://www.lexusownersclub.co.uk/forum/ ... lways-hot/
Załączniki
IMG_2046.jpg
IMG_2046.jpg (43.04 KiB) Przejrzano 5201 razy
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

Lusterka is200

Post autor: Jarek.K »

Dzięki za pomoc ale czy serio u wszystkich grzeje skoro niektórzy twierdza że u nic da sie wyłączyć?U mnie na przycisku jest tylko ogrzewanie tylnej szyby wiec raczej normalne że lusterek nie wyłączy:) ale czy jest ktoś komu wyłączy?A temat drąże bo dziwne jest grzanie lusterek w lato :) Owszem pomaga jak jest deszcz... Tylko po co zużywać prąd :)
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Lusterka is200

Post autor: forest »

mam polifta 2002r. i na gałce mam rysunek tylnej szyby i lusterka... mój grzeje lustra tylko po włączeniu przycisku.
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości