[IS300 sportcross] otwieranie bagaznika i TRC

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
olsen1982
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2013, o 14:59
Model Lexusa: IS300 sportcross
Skąd:: leszno
Kontakt:

[IS300 sportcross] otwieranie bagaznika i TRC

Post autor: olsen1982 »

Witam,
niedawno stalem sie posiadaczem Lexa IS300 w rodzinnej wersji sportcross ;) Mam dwa pytania:
1. Czy to normalne, ze bagaznik moge otworzyc tylko jesli mam wlaczony zaplon? Jest to uciazliwe i nie widze w tym glebszego sensu (mamy tez smarta forfour i tam jest odwrotnie, bagaznik otwiera sie jezeli silnik jest wylaczony zeby na swiatlach nikt nie otworzyl - to ma jakis sens).
2. Nie pokazuje mi sie kontrolka kiedy chce wylaczyc TRC, mozliwe, ze zarowka jest przepalona ale kiedy kola sie slizgna nie pokazuje sie zadna kontrolka a swieci przy wlaczeniu zaplonu wiec zarowka jest ok - jak najlepiej sprawdzic czy TRC dziala?
po_bandzie
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 6 mar 2011, o 15:14
Model Lexusa: is 300 sportcross '04 usa
Skąd:: waw
Kontakt:

Re: [IS300 sportcross] otwieranie bagaznika i TRC

Post autor: po_bandzie »

ad 1. to jakaś usterka :)
ad 2. też raczej usterka, bo jak wyłączasz trakcję, to się podświetla napis trc off, no a jak sprawdzić czy działa? na śliskiej nawierzchni dodać gazu :) spróbuj na zapiaszczonej drodze albo poczekaj na deszcz. od razu poczujesz, jak działa, że obroty nie są takie wysokie, jak by wskazywało wciśnięcie gazu. podczas użycia kontroli trakcji, kontrolka miga, że działa w tym momencie.
LEXUS HIP-HOP
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości