podlaczenie aftermarketowego radia z fabrycznym wzmacniaczem

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: podlaczenie aftermarketowego radia z fabrycznym wzmacnia

Post autor: Travis »

Może głupie pytanie ale czy masz w radiu amp on/off? U mnie w kenwoodzie było tak że przy podłączeniu miał ustawienia fabryczne i miał w opcjach amp off. Dopiero jak rozkminiłem że jest taka funkcja i dałem on nagle zaczęły głośniki grać. Sam miałem kostkę 20pin
olsen1982
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2013, o 14:59
Model Lexusa: IS300 sportcross
Skąd:: leszno
Kontakt:

Re: podlaczenie aftermarketowego radia z fabrycznym wzmacnia

Post autor: olsen1982 »

nie mam takiej opcji, wczesniej to radio chodzilo na wzmaku w celice, wtedy chyba nie dawaloby napiecia +12 na niebieskim kabelku, czyli zalaczenie wzmacniacza i anteny
iwan200
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2013, o 18:05
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Góra Kalwaria
Kontakt:

Re: podlaczenie aftermarketowego radia z fabrycznym wzmacnia

Post autor: iwan200 »

Witam, mam podobny problem z podłączeniem radyjka mianowicie posiadam is 200 z 2002 z Navi ori radio było z kasetą na górze grało przyzwoicie ale postanowiłem podłączyć swojego Pioneera 1 DIN i tu problem wszystko podłączone niby gra ALE, navi się otwiera i nic nie wyświetla . Została mi tylko jedna kostka z navi która była podłączona do ori radia dodam że z dwoma przewodami tylko. I nie mam zielonego pojęcia co z tym zrobić żeby navi hulała ?? dodam tylko że po wył zapłonu chyba navi wydaje z siebie cztery sygnały dźwiękowe.

Może ktoś miał podobny problem :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tmx89
Lex Driver
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2011, o 14:34
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: podlaczenie aftermarketowego radia z fabrycznym wzmacnia

Post autor: tmx89 »

kiedys sie doczytalem ze Navi idzie przez orgianlne radio do kompa z navi ktory masz w bagazniki ... na ile to jest prawada nie wiem ale moze to byc powodem dlaczego Ci nie dziala navi
Obrazek
Obrazek
iwan200
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2013, o 18:05
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Góra Kalwaria
Kontakt:

Re: podlaczenie aftermarketowego radia z fabrycznym wzmacnia

Post autor: iwan200 »

Niby jak podepnę jeden pin w tej kostce np pod wysuwanie anteny czy coś w radiu u mnie niebieski to po dopaleniu ekran wstaje pokazuje napis lexus i tyle niby coś słychac jak wciskam guziki na pilocie od navi i tylko :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości