GS MK2 Problem z alarmem

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pucza_daniels
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 21:50
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

GS MK2 Problem z alarmem

Post autor: pucza_daniels »

Witam

mam taki sam problem jak opisany w poniższym linku :

http://klublexus.pl/forum/10-is/1831-is ... armem.html

Tj:
Mam problem z alarmem,auto nie reaguje wogóle na kluczyk,ani jeden ani drugi,otwieram drzwi z kluczyka to włącza sie alarm,alarm fabryczny ,miał moze ktos taki problem?? gdzie mam zajrzeć ?? Nie próbowałem odłączać akumulatora ani nic podobnego po prostu dzis rano wyszedłem z domu do pracy i niestety pierwszy raz zawiodl mnie samochód,wczoraj padał mocny deszcz i byly wielkie kałuze a akurat musialem troche polatac po miescie, moze cos zamokło ???Ma ktos pomysl co po kolei mozna sprawdzić i gdzie znajdują sie te elementy??

Z góry dziękuje za pomoc,
pozdrawiam
Pucza
Lukas
Lex user
Posty: 184
Rejestracja: 4 paź 2012, o 18:40
Model Lexusa: is300
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: PROBLEM Z ALARMEM

Post autor: Lukas »

Wymień baterie w pilocie na poczatek.
Awatar użytkownika
pucza_daniels
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 21:50
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: PROBLEM Z ALARMEM

Post autor: pucza_daniels »

Baterie w pilocie są ok> pisałem żę to samo dzieje sie na jednym i drugim kluczyku,pozatym by sie to wczesniej juz objawiało słabym zasięgiem a nic takiego sie nie działo.Wróciłem wczoraj z pracy i auyto normalnie odpaliło.Przyczyna prawdopodobnie jest taka że zauważyłem że na nogi pasażera cieknie woda z góry i to dosyc duzo wiec pewnie cos tam zamokło,na dniach musze sprawdzić ale dzis niestey wyjezdzam i nie moge tam zajrzeć,wrzuce fotki jak dojde skąd leciała woda a moze ktos miał juz coś takiego to pomoże i powie gdzie sprawdzić...

Pozdrawiam
Pucza
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Cos w temacie? Od kilku dni mam to samo, rano musze blisko stac I cisnac kluczyk pare dobrych razy, jak juz sie przejade kawalek, wszystko jest ok, otwiera sie I zamyka z kazdej odleglosci. Jakies pomysly? I dlaczego przy zamknietych z pilota drzwiach, jeseli otwieram kluczykiem, alarm raz sie utuchamia raz nie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości