Elm 327- Błąd Bank 2 Sensor 1

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
mario_s
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 30 gru 2012, o 18:34
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ciechocinek
Kontakt:

Re: Elm 327- Błąd Bank 2 Sensor 1

Post autor: mario_s »

prymusnmr pisze:Malo pomocne. Kabla nie ukradlem tylko zakupilem za pieniadze i dostalem do niego jakis lipne oprogramowanie.
Jesli nie mozecie mi pomoc z softem do kabla to moze jakis link z potwierdzeniem na cos lepszego niz ELM...??
W poprzednich autach uzywalem vag com ,vag tacho oraz inpa do bmki.
Historia z ELM zaczela sie ponad rok temu w celu podlaczenia/komunikacji do siostry astry,lecz mialem problem z softem a siostry autko zostalo "uzdrowione" i tak o tym kabelku zapomnialem,az do czasu zakupu LEXI.
Spróbuj z programem PCMSCAN. Z tego co się orientuję do do zastosowań niekomercyjnych jest bezpłatnie.
prymusnmr
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 3 lut 2014, o 15:12
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: MIXLAND
Kontakt:

Re: Elm 327- Błąd Bank 2 Sensor 1

Post autor: prymusnmr »

Dzieki za info. Program juz sciagnelem i lookne jutro.
prymusnmr
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 3 lut 2014, o 15:12
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: MIXLAND
Kontakt:

Re: Elm 327- Błąd Bank 2 Sensor 1

Post autor: prymusnmr »

Witam panowie ponownie,zwracam sie z mala prosba. Otoz zakupilem Mini vci link ponizej:
http://allegro.pl/interfejs-mini-vci-to ... 66627.html
Od owego sprzedajacego INTER-MAC . Przedmiot doszedl caly i bardzo szybko,lecz problem polega na tym,ze program ktory otrzymalem na plycie nie chce sie otworzyc. Ogolnie na plycie zapisana jest ikona z pulpitu danego programu. Informowalem sprzedajacego o owym problemie i czekalem ponad tydzien,az wystawilem NEGATYWNA opinie z szerokim wytlumaczeniem.
Moglby mi ktos podzucic owy programik do kabelka,poniewaz od czasu zakupu autko mi pali ponad 8,5l na 100km i chcialbym sie z tym jak najszybciej uporac.
Pozdrawiam Przemek.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Elm 327- Błąd Bank 2 Sensor 1

Post autor: Yarecki »

prymusnmr pisze:Witam panowie ponownie,zwracam sie z mala prosba. Otoz zakupilem Mini vci link ponizej:
http://allegro.pl/interfejs-mini-vci-to ... 66627.html
Od owego sprzedajacego INTER-MAC . Przedmiot doszedl caly i bardzo szybko,lecz problem polega na tym,ze program ktory otrzymalem na plycie nie chce sie otworzyc. Ogolnie na plycie zapisana jest ikona z pulpitu danego programu. Informowalem sprzedajacego o owym problemie i czekalem ponad tydzien,az wystawilem NEGATYWNA opinie z szerokim wytlumaczeniem.
Moglby mi ktos podzucic owy programik do kabelka,poniewaz od czasu zakupu autko mi pali ponad 8,5l na 100km i chcialbym sie z tym jak najszybciej uporac.
Pozdrawiam Przemek.
Ten diesel tak pali i pozbaw się złudzeń iż będzie jakaś przepaść.
Niestety to jeden z najgorszych diesel'i na rynku pod względem awaryjności i ilości spalanego paliwa.
prymusnmr
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 3 lut 2014, o 15:12
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: MIXLAND
Kontakt:

Re: Elm 327- Błąd Bank 2 Sensor 1

Post autor: prymusnmr »

Ok,ale w trasie na tempomacie 8,5 to chyba troche duzo,tak czy inaczej mam jeszcze dwie lampki do zgaszenia. Wiec kabelek by sie przydal.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Elm 327- Błąd Bank 2 Sensor 1

Post autor: Yarecki »

prymusnmr pisze:Ok,ale w trasie na tempomacie 8,5 to chyba troche duzo,tak czy inaczej mam jeszcze dwie lampki do zgaszenia. Wiec kabelek by sie przydal.
Samo zgaszenie "lampek" niewiele może dać, bo one sygnalizują prawdopodobnie jakiś problem, który należy usunąć.
prymusnmr
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 3 lut 2014, o 15:12
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: MIXLAND
Kontakt:

Re: Elm 327- Błąd Bank 2 Sensor 1

Post autor: prymusnmr »

Lecz kablem bede mogl sprawdzic przeplywke czy inne problemy ktore moglyby spowodowac wzrost spalania. Lampki ktore mi sie pale przeszkodza w zrobieniu przegladu oraz przeszkadzaja w prowadzeniu. Jak wczesniej napisalem mialem juz stycznosc z programami do vw wiec wiem conieco czego moge sie spodziewac.
Kupilem kabel z programem. Kabel mam programu brak. Ktos pomoze??
A zgaszenie lampek,mialem na mysli zdiagnozowanie problemu/wymiana wadl;iwej czesci i zresetowanie kompurtera. Tansza opcja niz oddanie do elektryka w UK.
Co do spalania to na trasie 1395 kilometrow spalil mi 117 litrow. Srednia predkosc 130km/h jadac autostrada i na tempomacie.
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Elm 327- Błąd Bank 2 Sensor 1

Post autor: lukas78 »

Ściągnij kolego Techstream 8.10.021 z chomika. Będziesz miał program + witaminkę.
ps. ja również kupiłem od tego gościa kabelek i program był, ale coś też nie chciał działać.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
prymusnmr
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 3 lut 2014, o 15:12
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: MIXLAND
Kontakt:

Re: Elm 327- Błąd Bank 2 Sensor 1

Post autor: prymusnmr »

Moglby mi ktos pomoc ogarnac temat z programem do mojego kabelka??
Pobralem program jak kolega wyzej poradzil i za nic w swiecie nie moge tego rozgrysc. :ireful3:
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: Elm 327- Błąd Bank 2 Sensor 1

Post autor: kupiec1985 »

KRYSPIN BACK pisze:poszukaj i kup mvci
mam mvci ale nie mogę znaleźć odpowiedniej wersji techstrema do mojego is200
Łączyć sie łączy ale nie obsługuje
Jaka wersja jest w pełni zgodna z is200 SC z 2005 roku ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości