Zabezpieczenie odcięcie is220d

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
thug82
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 2 mar 2012, o 11:49
Model Lexusa: is200, is220, gs300
Skąd:: łomża
Kontakt:

Zabezpieczenie odcięcie is220d

Post autor: thug82 »

Witam .
Mam taki mały problem nie wiem zbytnio w co się wpiąć żeby zrobić odcięcie np. ukryty włącznik. W komorze silnikowej bez problemu bym odciął ale później trzeba by było kable ciągnąć do kabiny a przy tym już trochę roboty i rozbierania jest, szukałem na zagranicznych forach jakiś schematów elektrycznych ale nic niema. Może ktoś ma jakieś schematy lub już przerabiał w które kable trzeba się wpiąć pod desko rozdzielczą aby samochód bez załączenia włącznika nie odpalił?
Awatar użytkownika
michuu
Lex user
Posty: 157
Rejestracja: 4 sie 2013, o 20:38
Model Lexusa: Prius
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zabezpieczenie odcięcie is220d

Post autor: michuu »

thug82 pisze:Witam .
Mam taki mały problem nie wiem zbytnio w co się wpiąć żeby zrobić odcięcie np. ukryty włącznik. W komorze silnikowej bez problemu bym odciął ale później trzeba by było kable ciągnąć do kabiny a przy tym już trochę roboty i rozbierania jest, szukałem na zagranicznych forach jakiś schematów elektrycznych ale nic niema. Może ktoś ma jakieś schematy lub już przerabiał w które kable trzeba się wpiąć pod desko rozdzielczą aby samochód bez załączenia włącznika nie odpalił?
myślę, że to nie jest dobry temat by mówić o tym oficjalnie na forum :)
jak ktoś już chce pomóc, to proponuję na prv pisać do kolegi
thug82
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 2 mar 2012, o 11:49
Model Lexusa: is200, is220, gs300
Skąd:: łomża
Kontakt:

Re: Zabezpieczenie odcięcie is220d

Post autor: thug82 »

Jak ktoś da rade to będę bardzo wdzięczny, dziś po raz kolejny będę próbował zrobić zabezpieczenie bo po ostatniej próbie nic z tego dobrego nie wyszło auto jakoś wykryło moje załączniki i przy próbie odpalenie coś wariował, aj ciężkie auto do tego odcięcia w innych nie miałem problemu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości