Nie działający centralny zamek is200

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.

Nie działający centralny zamek is200

Postprzez zarez » 9 lis 2014, o 18:10

witam ,mam taki problem że przestał działać pilot w kluczyku tzn... bateria wymieniona w 1 i 2 kluczyku i nic nie działa , programowałem kluczyki wszelkimi forumowymi sposobami i nic , po podpięciu pod kompa wyskoczył błąd stały układu antykradzieżowego pojazdu , to mnie tak nie zmartwiło jak fakt tego że mogę odpalić samochód tym 3 kluczykiem tak zwaną matrycą a o ile mi wiadomo on nie posiada wbudowanego imobilajzera , nie wiem w czym jest problem ? gdzie szukać ? jakieś podpowiedzi bym prosił
Czytać dużo czytać
zarez
Lex user

Model Lexusa: lexus is 200

Re: Nie działający centralny zamek is200

Postprzez turkus » 12 lis 2014, o 14:04

Matryca w sensie master key, z którego możesz dorabiać inne klucze? Ma immobilajzer. Spróbuj może usunąć te pozostałe dwa klucze według sposobu, który opisałam, i ponownie je zaprogramować. skasuj błąd i zobacz, czy to coś dało
turkus
Lex Driver

Model Lexusa: is 300 SC

Postprzez zarez » 12 lis 2014, o 18:32

turkus napisał(a):Matryca w sensie master key, z którego możesz dorabiać inne klucze? Ma immobilajzer. Spróbuj może usunąć te pozostałe dwa klucze według sposobu, który opisałam, i ponownie je zaprogramować. skasuj błąd i zobacz, czy to coś dało

byłem przekonany że ten 3 kluczyk nie ma wbudowanego immobilaizera , wygląda na to że trzeba znów usiąść za kierownicą z laptopem i spróbować , mam nadzieję że w końcu się uporam z problemem :D
Czytać dużo czytać
zarez
Lex user

Model Lexusa: lexus is 200

Postprzez Lisek » 17 wrz 2015, o 16:02

Czy ktoś wie, gdzie dokładnie znajduje się sterownik, moduł centralnego zamka ?
Lisek
Lex user

Model Lexusa: IS 200

Powrót do Elektryka