Nie działający centralny zamek is200

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
zarez
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 12 maja 2013, o 19:36
Model Lexusa: lexus is 200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nie działający centralny zamek is200

Post autor: zarez »

witam ,mam taki problem że przestał działać pilot w kluczyku tzn... bateria wymieniona w 1 i 2 kluczyku i nic nie działa , programowałem kluczyki wszelkimi forumowymi sposobami i nic , po podpięciu pod kompa wyskoczył błąd stały układu antykradzieżowego pojazdu , to mnie tak nie zmartwiło jak fakt tego że mogę odpalić samochód tym 3 kluczykiem tak zwaną matrycą a o ile mi wiadomo on nie posiada wbudowanego imobilajzera , nie wiem w czym jest problem ? gdzie szukać ? jakieś podpowiedzi bym prosił
Czytać dużo czytać
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Nie działający centralny zamek is200

Post autor: turkus »

Matryca w sensie master key, z którego możesz dorabiać inne klucze? Ma immobilajzer. Spróbuj może usunąć te pozostałe dwa klucze według sposobu, który opisałam, i ponownie je zaprogramować. skasuj błąd i zobacz, czy to coś dało
zarez
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 12 maja 2013, o 19:36
Model Lexusa: lexus is 200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nie działający centralny zamek is200

Post autor: zarez »

turkus pisze:Matryca w sensie master key, z którego możesz dorabiać inne klucze? Ma immobilajzer. Spróbuj może usunąć te pozostałe dwa klucze według sposobu, który opisałam, i ponownie je zaprogramować. skasuj błąd i zobacz, czy to coś dało
byłem przekonany że ten 3 kluczyk nie ma wbudowanego immobilaizera , wygląda na to że trzeba znów usiąść za kierownicą z laptopem i spróbować , mam nadzieję że w końcu się uporam z problemem :D
Czytać dużo czytać
Awatar użytkownika
Lisek
Lex user
Posty: 75
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 21:20
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nie działający centralny zamek is200

Post autor: Lisek »

Czy ktoś wie, gdzie dokładnie znajduje się sterownik, moduł centralnego zamka ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości