nagłośnienie mark levinson niedziała.

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
kubaty3
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 5 sie 2011, o 14:24
Model Lexusa: ls400
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

nagłośnienie mark levinson niedziała.

Post autor: kubaty3 »

witam lexus gs430 2003. dziś po włączeniu auta nie działa nagłośnienie, po prostu nic nie słychać.Jak przekręcam kluczyk panel dotykowy sie odpala i zaczynało grac radio,tym razem jest cisza czasami coś charczało ale już nie charczy nic cisza , antena działa cd niby się odtwarzają radio wyszukuje stacje itd ale nic nie słychać, bezpieczniki sprawdzone ok,więc nie wiem co nie tak. jak 1 raz przekręcam kluczyk zaczynało działa radio odpala się wyświetlacz jak drugi raz przekręcam i włączam silnik gaśnie wyświetlacz i znów odpala sie i zaczynało działać radio teraz cisza. wyświetlacz i nawigacja działa jak działało oprócz tego że jak chce ustawiać głośniki przód tył prawo lewo to jakby nie widziało głośnikow"taka kreskę się przestawiało"teraz niema co przestawiać kreska się nie pali na zielono tylko sama podziałka. morze ktoś pomorze?wzmacniacz jest w bagażniku pod dvd?jak oglądać filmy z dvd tak po za tym?będę wdzięczna za pomoc.
morze ktoś ma schematy elektryczne do lexa mk2 2002? morze ktoś ma pożyczyćrz dobry wzmacniacz żeby sprawdzić czy mój rzeczywiście padł czy to morze coś innego???bo bezpieczniki całe niby działa zmieniarka i radio ale głosu niema i nie mogę ustawiać głośników"balansu " na dotykowym.
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, o 08:10 przez kubaty3, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: nagłośnienie mark levinson niedziała.

Post autor: klexus »

Tak z czystej ciekawości bo jestem ze Śląska co znaczy słowo "dziąłć"
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: nagłośnienie mark levinson niedziała.

Post autor: Dawid0ss »

klexus pisze:Tak z czystej ciekawości bo jestem ze Śląska co znaczy słowo "dziąłć"
Czepiasz się :-D
JanB
Lex Driver
Posty: 371
Rejestracja: 29 lip 2012, o 21:37
Model Lexusa: GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: nagłośnienie mark levinson niedziała.

Post autor: JanB »

klexus a 4 razy MORZE to nie widział aaaaa???? :rtfm:
Pozdrawiam
JanB
kubaty3
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 5 sie 2011, o 14:24
Model Lexusa: ls400
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: nagłośnienie mark levinson niedziała.

Post autor: kubaty3 »

no cóż przepraszam za pisownie, mam dysleksje i dysortografie no i na dodatek się spieszyłem to nie z braku szacunku .
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: nagłośnienie mark levinson niedziała.

Post autor: maniek_ls400 »

W opisie masz LS400 piszesz o GS430 ? Mam wzmacniacz M-L na sprzedaż (pożyczę do testów po wniesieniu kaucji) - pisz PW.
p.s. to nie dysleksja tylko brak dbałości o pisownię - nie masz słownika ? W oczy kłuje to co napisałeś. (morze)
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
kubaty3
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 5 sie 2011, o 14:24
Model Lexusa: ls400
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: nagłośnienie mark levinson niedziała.

Post autor: kubaty3 »

no i wine za niedziałające nagłośnienie ponosi to wzmacniacz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości