Tuleje belki tylnej LS 430

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Peter372
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2020, o 20:33
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Mircze
Kontakt:

Tuleje belki tylnej LS 430

Post autor: Peter372 »

Witajcie, w moim LS, którego niedawno nabyłem, wymiany wymagają tuleje tylnej belki (wózka, sanek, jak zwał, tak zwał), natomiast nigdzie nie mogę ich znaleźć, żadne hurtownie, allegro, wszystko milczy, ktoś przerabiał temat?
Peter372
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2020, o 20:33
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Mircze
Kontakt:

Re: Tuleje belki tylnej LS 430

Post autor: Peter372 »

Witam ponownie, niestety nie uzyskałem nigdzie pomocy z tulejami, jedyne co udało mi się ustalić, to, że są dostępne w ASO (ok. 30 dni oczekiwania i ok 500zł/szt).
U siebie sprawę załatwiłem inaczej, natomiast nawiązałem kontakt z człowiekiem, który produkuje tuleje metalowo-gumowe, on jest trzecim pokoleniem, które to robi, podobno jakość jest porównywalna/lepsza względem OE. Gość powiedział, że może bez problemu dorobić takie tuleje, tylko musi mieć starą tuleje (która rzadko kiedy po demontażu nadaje się do czegokolwiek) Ew. tylną belkę, do której by sobie te tuleje dopasował. Ja wymieniłem u siebie cały wózek z tyłu, na taki z innego wozu, w sporo lepszym stanie, natomiast tak czy siak, wyślę mu belke, żeby dorobił mi nowe tuleje i tu pytanie, czy ktoś może jest chętny? jak zrobi "prototyp" u mnie, to może już wykonać dowolną ilość takich tulei. Koszt to ok. 200zł/szt. Gdyby ktoś się decydował, piszcie tu pod postem i zadziałam w temacie.
smyk1974
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 10 lis 2020, o 14:33
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Tuleje belki tylnej LS 430

Post autor: smyk1974 »

Witam, czy temat tulej do tylnych sanek jakoś się rozwinął ? Jestem na etapie przygotowywania sanek do podmiany i szukam tulej, mogę wysłać tuleje które wyjąłem z sanek,są w wystarczająco dobrym stanie żeby posłużyły jako wzór.
smyk1974
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 10 lis 2020, o 14:33
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Tuleje belki tylnej LS 430

Post autor: smyk1974 »

Witam, problem tulej do tylnych sanek rozwiązałem już jakiś czas temu, nowe tuleje kosztują 680zł/szt. W znajomej firmie wypalili moje stare tuleje,zrobili formy i mam tuleje jak nówki. Mam drugą tak samo zregenerowaną belkę,jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt.
smith22
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2022, o 08:21
Model Lexusa: es350
Skąd:: New York
Kontakt:

Re: Tuleje belki tylnej LS 430

Post autor: smith22 »

If you love to drive a car and enjoy going to long trip but due to tiredness and sleepiness you are not able to do this then you must
Buy Armodafinil online to promote wakefulness in body.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości