jak zabezpieczyć koła przed kradzieżą

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
protos
Lex user
Posty: 48
Rejestracja: 9 sty 2022, o 23:17
Model Lexusa: nx 350 h
Skąd:: kraków
Kontakt:

jak zabezpieczyć koła przed kradzieżą

Post autor: protos »

Witam , jestem tu nowy ..., proszę o informację jak zabezpieczyć koła przed kradzieżą , nakretki zabezpieczające , może coś innego , lepszego .
Dziekuję za informację
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: jak zabezpieczyć koła przed kradzieżą

Post autor: muzz »

nic innego i lepszego nie ma
no jeszce AC ;)
heis
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 2 mar 2021, o 13:05
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: jak zabezpieczyć koła przed kradzieżą

Post autor: heis »

Po tym, jak zepsułem przejściówkę do nakrętek zabezpieczających, przestałem widzieć w nich jakikolwiek sens :P Nasada 19, młotek, 3 uderzenia i można już normalnie taka nakrętkę odkręcić ;) Chyba, że są jakieś lepsze niż ja miałem.
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: jak zabezpieczyć koła przed kradzieżą

Post autor: muzz »

żadne nie dają 100% pewności i każde można zdjąć ale jak złodziej widzi, że ma samochód z zabezpieczeniem a znajdzie spokojnie bez to który wybierze?
ten, przy którym trzeba narobić hałasu czy cichutko można zdjąć koła stawiając samochód na cegłach? ;)
a niestety cały czas kradną koła :(
ja przejściówkę zgubiłem - na szczęście zabezpieczenie kupowałem w ASO więc bez problemu dokupiłem nową po kodzie z opakowania choć byłem już przygotowany na odkręcanie siłowe :P
cooper69
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: jak zabezpieczyć koła przed kradzieżą

Post autor: cooper69 »

heis pisze:Po tym, jak zepsułem przejściówkę do nakrętek zabezpieczających, przestałem widzieć w nich jakikolwiek sens :P Nasada 19, młotek, 3 uderzenia i można już normalnie taka nakrętkę odkręcić ;) Chyba, że są jakieś lepsze niż ja miałem.
To zrób to z "Królakiem". Jeżeli się uda to tylko za pomocą specjalnych narzędzi. Oni nie stosują do swoich wyrobów ciastoliny wyglądającej jak metal :D.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości