odpowietrzanie hamulcow

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: odpowietrzanie hamulcow

Post autor: baniaq »

No właśnie u mnie łapie od 30-40%. W sumie to musiało postępować od jakiegoś czasu, bo ja się przyzwyczaiłem i nie odczułem różnicy, ale ostatnio mój ziomek po roku dostał mojego IS-a i mówi, że to nie ten sam hebel co rok temu...
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: odpowietrzanie hamulcow

Post autor: medyss »

Jeżeli odpowietrzony i hamuje dobrze dopiero po drugim nacisnięciu to pompa do wymiany. U mnie tak było że musiałem go 2 razy podpompować żeby ładnie hamował i jeszcze to nie było to bo pedał "rósł" a odpowietrzane było na różne sposoby i razem z 5 l płynu poszło i nic. Dopiero teraz jak dostał nową pompę staje w miejscu i jestem zadwolony :klucz:
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: odpowietrzanie hamulcow

Post autor: baniaq »

No właśnie nie, zawsze łapie od tego samego miejsca. Nieważne, czy napompowany, czy nie... Będę badał temat. I tak jeszcze z tydzień postoi na kobyłkach, to może znowu odpowietrzę.
Awatar użytkownika
scorpio102
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, o 14:21
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz/Hannover
Lokalizacja: Kalisz/Hannover
Kontakt:

Re: odpowietrzanie hamulcow

Post autor: scorpio102 »

widze ze to pewna przydalosc isa bo u mnie jest tak samo...Musze na dwa razy pedal wciskac zeby hamowal jak nalezy...ALe mam zamiar jeszcze wymienic plyn hamulcowy no i oczywiscie odpowietrzyc i wtedy sie okaze czy pomoze czy pompa na zlom
piroman
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 25 lip 2014, o 16:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: RMI
Kontakt:

Re: odpowietrzanie hamulcow

Post autor: piroman »

klexus pisze:Teachstream to pięknie robi,
po kolei pompuje od najdalszego koła tylko sie klika next i następne koło.
próbowałem z ciekawości odpowietrzania z techstream'a ale jak zaczyna odliczanie czasu to po sekundzie wyrzuca błąd Air Bleeding Failed
odpowietrzyłem standardowym sposobem i jest ok ale ciekawi mnie dlaczego nie idzie to z TS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości