Problem z zawieszeniem Lexus is 200

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
wojtekb93
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2014, o 16:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Staszów
Kontakt:

Problem z zawieszeniem Lexus is 200

Post autor: wojtekb93 »

Witam mam problem dotyczące zawieszenia . Przy wpadaniu w większa dziurę lub nawet w studzienka z prawej strony się tucze i aż cały samochód chodzi i czuć to na kierownicy . Mechanik sprawdzał mi wszystkie tuleje i wszystko jest sztywne bez żadnych luzów . Ja stawiam na zluzyty amortyzator raczej a wy ja myslicie mial ktos juz taki problem ? Nawet jak zjezdzam z progow zwalniajacych mam takie stuki ale najgorzej to jest wlasnie jak wpadnie sie w jakas dziure i przy wiekszych predkosciach samochd zaczyna myszkowac
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Problem z zawieszeniem Lexus is 200

Post autor: jordi007 »

A sprawdzałeś amorki, ile maja procent bo jesli powyżej 70% to moa byc same gumy na mocowaniu amorka tak jak u mnie maja ponad 85 % koncówki swożnie i cała reszta oki a na diurach tłucze i baskudnie tłumi, u mnie na samochód nie przechodzi co prawda ale moze to byc jeszcze to. odrazu mowie z nie do końca to jest pewna diagnoza bo najlepiej rozebrac zawieche i poszczegolne części sprawdzac. lex ma wielowachacz i bardzo trudno sprawdzic na samochodzie sama scieżka nic nie pokaże
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości