(GS300 mk1) Przednie wahacze. Pytanie czy warto.

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: (GS300 mk1) Przednie wahacze. Pytanie czy warto.

Post autor: lukas78 »

manlions pisze:Dobrze, a jeśli były by do wymiany to z allegro czy z aso? A może do regeneracji jeśli się da?
W przypadku wahaczy aso zabija ceną - możesz dać do regeneracji lub założyć poli - ja przy swoim mk2 zamontowałem na banany tuleje poli od firmy gt4, i jak na razie jest git. Możesz również napisać pw do naszego forumowicza passat78 - rozmawiałem z nim jakiś czas temu i mówił, że ma na półce do mk1 zregenerowane banany - więc może się dogadacie i w razie awarii odsprzeda Ci swoje, a Ty mu wyślesz swoje zużyte - jeśli będzie chciał mieć zapas do regeneracji.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
manlions
Lex user
Posty: 41
Rejestracja: 1 gru 2016, o 21:16
Model Lexusa: GS300 mk1
Skąd:: katowice
Kontakt:

Re: (GS300 mk1) Przednie wahacze. Pytanie czy warto.

Post autor: manlions »

addzik pisze:Do GS mk1 firma SiberianBushing ma praktycznie komplet żółtych POLI.
Sam od nich brałem. Ceny mega w porządku i z trwałością zero problemów (z dopasowaniem również).
Gdybym miał robić zawias w MK1, tylko od nich tuleje. Zwłaszcza za taką cenę.
Gdzie można kupić elementy zawieszenia z tej firmy? Jest na śląsku jakiś odbiór osobisty?
manlions
Lex user
Posty: 41
Rejestracja: 1 gru 2016, o 21:16
Model Lexusa: GS300 mk1
Skąd:: katowice
Kontakt:

Re: (GS300 mk1) Przednie wahacze. Pytanie czy warto.

Post autor: manlions »

lukas78 pisze:W przypadku wahaczy aso zabija ceną - możesz dać do regeneracji lub założyć poli - ja przy swoim mk2 zamontowałem na banany tuleje poli od firmy gt4, i jak na razie jest git. Możesz również napisać pw do naszego forumowicza passat78 - rozmawiałem z nim jakiś czas temu i mówił, że ma na półce do mk1 zregenerowane banany - więc może się dogadacie i w razie awarii odsprzeda Ci swoje, a Ty mu wyślesz swoje zużyte - jeśli będzie chciał mieć zapas do regeneracji.
No właśnie raczej oddam je do regeneracji, a pozostałe elementy wymienię. Jak będę niedługo to robil to napiszę do tego forumowicza. Jak na razie to chyba wszystko. Aha, mam lekki luz kolumny kierowniczej, jak jest wsunięta i jak się wysunie, to kolumna lekko na boki lata (prawo,lewo), ma luz około pół centymetra. Wystarczy coś tak dokręcić? Jeśli bym miał jeszcze jakieś pytanie, to na pewno napisze. I dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
addzik
Lex user
Posty: 232
Rejestracja: 22 lis 2014, o 18:02
Model Lexusa: Ls400, RX300
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: (GS300 mk1) Przednie wahacze. Pytanie czy warto.

Post autor: addzik »

Wchodzisz na ich stronę, wrzucasz do koszyka, płacisz kartą kredytową lub poprzez PayPal i masz w ciągu dwóch tygodni:

http://siberianbushing.com/

Jeździmy takimi samochodami, a nie innymi. Nie zawsze o części tak łatwo, ale często warto sięgnąć dalej.
manlions
Lex user
Posty: 41
Rejestracja: 1 gru 2016, o 21:16
Model Lexusa: GS300 mk1
Skąd:: katowice
Kontakt:

Re: (GS300 mk1) Przednie wahacze. Pytanie czy warto.

Post autor: manlions »

Dobrze, dzięki, będę miał to na uwadze. A jak znajdę gdzieś indziej dobrej jakości to kupię może na allegro. No ma Pan rację, nie zawsze jest łatwo, np z filtrem kabinowym co pytałem w innym temacie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości