Lexus is 250( mk3) modyfikacje

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach

Lexus is 250( mk3) modyfikacje

Postprzez Wezu40 » 14 lut 2017, o 04:15

Witam wszystkich
Jestem tu nowy i na początku chciałbym wszystkich przywitać. Od m-ca, z żoną jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami Lexusów i o ile żony nx jest świetnie wyposażony o tyle ja skusiłem się na podstawową wersje Lexusa is 250 elite rocznik 2015 (postanowiłem że lepiej mieć mniejszy przebieg niż lepsze wyposażenie). Poprzednio jeździłem mercedesem i tam była opcja odblokowywania różnych fajnych funkcji korzystając z oprogramowania diagnostycznego mercedesa. I dlatego pomyślałem że może tu uzyskam odpowiedz czy w Lexusie też jest taka opcja (na szczerą odpowiedz w Lexusie wiem ze nie mam szans). Poza tym może ktoś się orientuje czy:

1.W Lexusie ( w podstawowej wersji elite) zaskoczył mnie brak tak przy ziemnych funkcji jak np: doświetlanie halogenem zakrętów czy domykanie szyb przy zamykaniu. Czy da się je włączyć u kogoś kto ma dostęp do oprogramowania lexusa?

2. Czy automatyczne lusterka można uruchomić wymieniając sam panel? ewentualnie systemowo?

3. Kwestia ogrzewanych foteli - czy wystarczy wymienić konsole z przyciskami ogrzewania ( prawdopodobnie jest pod nią kostka z instalacja) i wymienić fotele na ogrzewane ( chyba ze wszystkie fotele maja maty grzewcze w sumie maty w produkcji to grosze)?

4. Wiem że is w przypadku kół 18" są dwa rozmiary szerokości opon 225 i 255 wynikające z 2 szerokości felg. Czy zakładając 18 od NX mogę założyć tylko 225 ? czy nie zwariują systemy ?

Mam świadomość że moje pytania mogą być głupawe ale jedyne miejsce gdzie uczyłem się o samochodach to był kurs prawa jazdy i to 20 lat temu więc z góry przepraszam :)
Wezu40
Nowy lex user

Model Lexusa: IS III 250, NX300h

Powrót do Pozostałe