[IS 200] jakie tarcze hamulcowe?

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
rafiq2144
Lex user
Posty: 267
Rejestracja: 7 paź 2015, o 15:10
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: [IS 200] jakie tarcze hamulcowe?

Post autor: rafiq2144 »

Mam takie pytanie, bo akurat takowej informacji nie znalazłem - szukałem tarcz na tył do is200 i tu niektore na aledrogo były opisane jako is200/gs300 etc, ale sie nie skupilem w czasie doboru komponentu i kupilem takie, ktore byly opisane jako gs/sc, maja 307mm srednicy, 5 otworow na srube, ale zmierzylem je suwmiarka i maja 16mm. Jest jakikolwiek cień szans, że wejdzie mi to w zacisk i będzie pasowało po rozparciu tłoczków i założeniu z klockami? Bo doczytałem, że standardowo jest 12mm grubości, większość tarcz ma taka grubosc, ale te konkretne maja wiecej(w opisie aukcji bylo nawet ze maja miec 18mm, ale po zmierzeniu widze ze jest mniej. Z gory dzieki za jakiekolwiek wskazowki, jak nie beda pasowac to je zwroce.
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: [IS 200] jakie tarcze hamulcowe?

Post autor: blue »

Po rozparciu tłoczków masz tam z centymetr luzu. Powinny wejść. Najwyżej podszlifujesz klocki.
rafiq2144
Lex user
Posty: 267
Rejestracja: 7 paź 2015, o 15:10
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: [IS 200] jakie tarcze hamulcowe?

Post autor: rafiq2144 »

Ok, dzieki za info, ale jednak odwoluje akcje, oddam te tarcze, bo zamawialem je na szybko, a doczytalem teraz ze one sa do JZS147, czyli faktycznie gs 300, ale nie tej generacji:( wiecej nie zamowie nic w pospiechu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości