GS MK3 amortyzatory, gwint

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
focusgr
Lex user
Posty: 65
Rejestracja: 25 lip 2018, o 07:52
Model Lexusa: LS 430 V8
Skąd:: WLKP
Kontakt:

Re: GS MK3 amortyzatory, gwint

Post autor: focusgr »

Ja właśnie zmieniłem tylne amortyzatory (regulowane), koszt po rabacie w ASO 750 zł/szt.
Do tego doszedł komplet sprężyn z GS 450h bo ja akurat chciałem podnieść auto - teraz stoi równiutko przodem i tyłem.
Głównym powodem działania była właśnie wymiana sprężyn a nie uszkodzonych amorów, ale stwierdziłem, że jak już rozbieram to za jednym zamachem wymieniam amory.
Tym sposobem jeśli komuś ciekną a nie ma kasy na nowe to mam komplet tyłów do sprzedania (bez wycieków oczywiście, przebieg auta 180 tys, raczej jeszcze fabryczne ale w pełni sprawne) plus fabryczne sprężyny do 430-ki. Da ktoś 500 za wszystko?
Awatar użytkownika
Dawid250286
Lex user
Posty: 71
Rejestracja: 11 lut 2014, o 17:30
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: Kawęczyn
Kontakt:

Re: GS MK3 amortyzatory, gwint

Post autor: Dawid250286 »

Focusgr a dokładnie w którym ASO kupiłeś amortyzatory i czy od gs 430 są takie same jak w gs 450 h bo w grudniu kiedy wymieniłem przód płaciłem 2800 za same amory, a za tyl chcieli 100 mniej więc za tą cenę to też chętnie kupię.
focusgr
Lex user
Posty: 65
Rejestracja: 25 lip 2018, o 07:52
Model Lexusa: LS 430 V8
Skąd:: WLKP
Kontakt:

Re: GS MK3 amortyzatory, gwint

Post autor: focusgr »

ASO Kraków i ASO Warszawa dały podobne oferty, kwestia negocjacji. Napisałem do kilku. Hybryda ma inne oznaczenie amortyzatora jak dobrze pamiętam, ale nie wiem czy to marketing czy powody techniczne. Przody do 430 kosztują mniej więcej w takich cenach jak podałeś, na szczęście póki co nie muszę zmieniać.
Awatar użytkownika
Dawid250286
Lex user
Posty: 71
Rejestracja: 11 lut 2014, o 17:30
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: Kawęczyn
Kontakt:

Re: GS MK3 amortyzatory, gwint

Post autor: Dawid250286 »

Dzwoniłem i jednak do hybrydy są inne ze względu na akumulatory z tyłu i koszt to 1800 z groszami za sztukę, cena wyjsciowa detaliczna wiec nic się nie zmieniło a miałem nadzieję
Mateusz9020
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2019, o 11:44
Model Lexusa: brak
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: GS MK3 amortyzatory, gwint

Post autor: Mateusz9020 »

Cześć.
Trochę odgrzebie temat. Mam Lexusa gs300 po 2009 roku. Amortyzatory mam regulowane.
Chciałbym się jednak zapytać czy można do niego zamontować amortyzatory bez regulacji lub gwint.
Czytałem tutaj że niektórzy mają tak pozakładane w swoich autach.
Czy nie ma z nimi żadnego problemy? Czy jakieś kontrolki się świecą na desce?
Czy jest jakiś problem z samym montażem?
Z góry dzięki za odpowiedź.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości