Składanie lusterek

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
bogmat61
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2019, o 08:07
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: BOCHNIA
Kontakt:

Składanie lusterek

Post autor: bogmat61 »

Witam. Mam pytanie, czy w RX400h lusterka mogą zamykać i otwierać się automatycznie wraz z zamykaniem i otwieraniem samochodu? Ja mam tak, że po zamknięciu nie składają się, ale jak złożę je ręcznie, a potem zapale samochód to się same rozłożą.
DaSt
Lex user
Posty: 165
Rejestracja: 26 maja 2019, o 20:55
Model Lexusa: RX 300
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Składanie lusterek

Post autor: DaSt »

Witaj. Jeśli nie masz takiej opcji fabrycznie można doposażyć. Na alledrogo można nabyć drogą kupna zestaw do składania lusterek np do Avensis i ogarnięty elektryk podłączy. Pozdrawiam
bogmat61
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2019, o 08:07
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: BOCHNIA
Kontakt:

Re: Składanie lusterek

Post autor: bogmat61 »

OK. Dzięki, jeszcze myślałem że może ta funkcja jest, tylko ktoś wyłączył, ale można ja aktywować. Pozdro.
Awatar użytkownika
iparts
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:18
Model Lexusa: SC
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Składanie lusterek

Post autor: iparts »

W nowoczesnych samochodach składane lusterka to podstawa. Technika motoryzacyjna w ostatnich latach znacznie się rozwinęła. Gdy w pewnym okresie nowością były elektrycznie otwierane szyby, niedługo później taki sam mechanizm zastosowano w przypadku lusterek. Jednak to nie koniec pozytywnych zmian. Dwa duże koncerny stosują już tzw. "inteligentne lusterka", którym uwagę poświęciliśmy w poniższym artykule: https://www.iparts.pl/artykuly/nowoczes ... e,146.html Obecnie jest to nowość, ale niedługo tak jak poprzednie udogodnienia, będzie stanowić to podstawowe wyposażenie każdego samochodu ;)
Zapraszamy forumowiczów do internetowego sklepu z częściami - http://www.iparts.pl/auto/lexus,842.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości