Tuleje belki tylnej LS 430

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach

Tuleje belki tylnej LS 430

Postprzez Peter372 » 21 sty 2020, o 20:40

Witajcie, w moim LS, którego niedawno nabyłem, wymiany wymagają tuleje tylnej belki (wózka, sanek, jak zwał, tak zwał), natomiast nigdzie nie mogę ich znaleźć, żadne hurtownie, allegro, wszystko milczy, ktoś przerabiał temat?
Peter372
Nowy lex user

Model Lexusa: LS 430

Re: Tuleje belki tylnej LS 430

Postprzez Peter372 » 9 lut 2020, o 12:03

Witam ponownie, niestety nie uzyskałem nigdzie pomocy z tulejami, jedyne co udało mi się ustalić, to, że są dostępne w ASO (ok. 30 dni oczekiwania i ok 500zł/szt).
U siebie sprawę załatwiłem inaczej, natomiast nawiązałem kontakt z człowiekiem, który produkuje tuleje metalowo-gumowe, on jest trzecim pokoleniem, które to robi, podobno jakość jest porównywalna/lepsza względem OE. Gość powiedział, że może bez problemu dorobić takie tuleje, tylko musi mieć starą tuleje (która rzadko kiedy po demontażu nadaje się do czegokolwiek) Ew. tylną belkę, do której by sobie te tuleje dopasował. Ja wymieniłem u siebie cały wózek z tyłu, na taki z innego wozu, w sporo lepszym stanie, natomiast tak czy siak, wyślę mu belke, żeby dorobił mi nowe tuleje i tu pytanie, czy ktoś może jest chętny? jak zrobi "prototyp" u mnie, to może już wykonać dowolną ilość takich tulei. Koszt to ok. 200zł/szt. Gdyby ktoś się decydował, piszcie tu pod postem i zadziałam w temacie.
Peter372
Nowy lex user

Model Lexusa: LS 430

Powrót do Pozostałe