Zatrzaśnięty Lexus gs300

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
KapitanPolska
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 9 sty 2020, o 14:59
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Sochaczew
Kontakt:

Zatrzaśnięty Lexus gs300

Post autor: KapitanPolska »

:szok: Witam. Nie mogę dostać się do mojego Lexusa gs300 MK3. Robiłem diagnoze akumulatora w aucie i nieumyslnie zatrzasnalem maske z odpietym aku. Nie jestem w stanie w żaden sposób otworzyć auta. Kluczyk przekręca się w zamku lecz nie otwiera drzwi. Jedynie otworzony mam bagażnik. W jaki sposób otworzyć maskę bądź dostać się do auta w takiej sytuacji?
KapitanPolska
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 9 sty 2020, o 14:59
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Sochaczew
Kontakt:

Re: Zatrzaśnięty Lexus gs300

Post autor: KapitanPolska »

Ziomuś otworzył jakimś sposobem klapę na narty od strony bagażnika później kijem dosięgnął do klamki i się udało. Ale kluczyk albo wkladka koniecznie do wymiany.
gismo
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 23:56
Model Lexusa: gs
Skąd:: bytom
Kontakt:

Re: Zatrzaśnięty Lexus gs300

Post autor: gismo »

bo trza pamietac raz na jakis czas otworzyc auto z klucza -niestety zmora keylessa ze nikt nie dba o wkladki
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Zatrzaśnięty Lexus gs300

Post autor: Pawcio1979 »

Kup w markecie poduszki powietrzne pompowane jak ciśnieniomierz lekarski. Wkładasz poduszkę w prawy górny róg drzwi i pompujesz. Długim drutem łapiesz za klamkę i otwierasz drzwi.

Ps. Moja pani kiedyś w GS2 300km od domu zamknęła klucze w bagażniku i nawet otwierając auto nic się nie dało zrobić. Trzeba było się dostać przez lampki od rejestracji. Inaczej nie dało się bagażnika otworzyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości