Lexus rx 400h

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Car300
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2021, o 14:24
Model Lexusa: Rx400h
Skąd:: Dragacz
Kontakt:

Lexus rx 400h

Post autor: Car300 »

Witam Szanownych Forumowiczów niestety nie korzystałem nigdy z forum bo nie było takiej potrzeby, ale niestety zmusiła mnie sytuacja tzn.jestem też kolejna ofiarą kradzieży katalizatora w aucie, niestety poszukiwania na allegro i innych aukcjach bez skutku zakupu, może ktoś z Państwa posiada w sprzedaży niestety potrzebuje katalizator łącznie z mufa skręcany na 2 śruby oraz rura
vertux
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 4 maja 2021, o 13:18
Model Lexusa: RX 400h
Skąd:: lodz
Kontakt:

Re: Lexus rx 400h

Post autor: vertux »

Kupując na allegro od firm "krzak" napędzasz błędne koło. Oczywiście nie wszyscy sprzedają kradzione katy i wiem że oryginalne, bądź nowe są dużo droższe. Jest szansa że na allegro albo olx odkupisz swój katalizator :biggrin2:

Btw, słyszałem że można dostać coś takiego jak katalizator uniwersalny, jest dużo tańszy niż orginalny
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Lexus rx 400h

Post autor: carinus »

Mam nikłe szanse na kradzież mojego kata,jednak cena 1500zł oferowana na skupie zacheca do wymiany na nowy metalowy, kosztujący połowę ceny sprzedaży starego.I mamy nowy,sprawny.Niezbędna będzie chyba naklejka dla złodzieja, że kata ceramicznego już nie ma.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Lexus rx 400h

Post autor: ledziu »

Ja w jednym z aut miałem zamiennik metalowy i było ok.nie walił błędami a na skp nic ponad normę nie wychodziło.
Car300
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2021, o 14:24
Model Lexusa: Rx400h
Skąd:: Dragacz
Kontakt:

Re: Lexus rx 400h

Post autor: Car300 »

Katalizator kupię nowy uniwersalny tylko problem jest z tym że pocięli śruby i ukradli kąta z mufa przykręcana i tego nie mam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości