Wyświetlacz - samoczynne powracanie do navi

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MateoM
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 5 sty 2016, o 10:49
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Wyświetlacz - samoczynne powracanie do navi

Post autor: MateoM »

Cześć, ostatnio zmieniłem auto na Lexa RX450H z 2016 roku i mam problem z którym nie wiem jak sobie poradzić - przeczesałem całe menu i nigdzie nie widzę takiej opcji.

Otóż korzystając z auta mam np. widoczny na ekranie widok multimediów, tego co aktualnie słucham sobie po bluetooth z telefonu, dostaję SMS więc system pyta się mnie czy ma go przeczytać, wybiorę aby przeczytał SMS i po tym klikam wstecz. System zamiast wrócić do widoku muzyki wrzuca mi widok nawigacji, a wiadomo że jak się odpala nawigacja to najpierw musze zaakceptować to że mnie nie będzie rozpraszała itd.

To powyższe to tylko przykład ale zauważyłem kilka sytuacji że tak mnie "wraca" do nawi zamiast do tego co było, podobnie chyba jest jak ktoś zadzwoni do mnie albo ja zadzwonię do kogoś ale jak już anuluję połączenie to pozostaje tam gdzie było.

Jak wspomniałem, szukałem jakiejś opcji w menu i nigdzie nie widzę czy można to gdzieś ustawić aby nie odpalała się nawigacja. Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
liquid8p
Administrator
Posty: 150
Rejestracja: 20 paź 2021, o 00:19
Model Lexusa: RC
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Wyświetlacz - samoczynne powracanie do navi

Post autor: liquid8p »

Też miałem z tym problem, na pewno się to zmienia w ustawieniach auta. Nie pamiętam gdzie dokładnie, ale jak odbiorę auto od mechaniora to dam znać.
Awatar użytkownika
MateoM
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 5 sty 2016, o 10:49
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Wyświetlacz - samoczynne powracanie do navi

Post autor: MateoM »

Wydaje mi się to idiotycznym rozwiązaniem więc miałem nadzieje że gdzieś to można wyłączyć, dzięki czekam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości