Masa całkowita samochodu

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Masa całkowita samochodu

Post autor: maxkow »

Dodtakowe kg mozna zrzucić zastępując szyby plexa , jak będziesz latał to odkręć maskę tez swoje wazy , najlepiej bylo by zastapic ja maska karbonowa to samo mozna zrobic z tylna klapa.(niestety karbonowe dodatki sa drogie) . Ewentualnie moze ktos ci kopie maski by zywicy zrobił , tak samo mozna zastapic blotniki .
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Masa całkowita samochodu

Post autor: Ralfx »

Z felgami to pomyślę jeszcze ale raczej na kute jeszcze nie prędko bedzie stać ;)

Machę kumpel powiedział że mógłby mi z laminatu zrobić i klapę ale to muszę sie nad tym zastanowić czy w ogóle warto. Z plexi pewnie zrobimy szyberdach w przyszłości i wyrzucimy mechanizm.

Nie mam jakiejś totalnej manii na punkcie odelżania samochodu ale póki nie ma się mocy to jednak sporo to daje. Na suchym na 255/35R18 bokiem można chodzić. Przed robotą się nie dało tak więc na pewno jakaś poprawa jest.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: Masa całkowita samochodu

Post autor: prosperopro »

macha jak ma byc zdejowana to nie trzeba jej zmieniac tak smao blotniki zrobic na szybko zreszta blotniki to czesto zdejmuja ;)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości