[IS200] Programowanie el. szyby

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: [IS200] Programowanie el. szyby

Post autor: michalm320 »

Nie nie, ja nie mówię że Ty zmieniłeś tylko ktoś zmieniał i miał takie problemy.
Obrazek
prodigy007
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is 200
Skąd:: zywiec
Kontakt:

Re: [IS200] Programowanie el. szyby

Post autor: prodigy007 »

tez mi sie tak zrobiło, wydaje mi sie ze to raczej cos w stylu blokady domykasz szybe i ta blokada mowi silnikowi ze juz zamknieta i sie wylacza tylko ze w naszym, przypadku mowi tez zeby otworzyc spowrotem bo cos tam jest w prowadnicach czy gdzies i trzeba to wyjac przed zamknieciem. takie moje przeczucie. Jutro rozbieram i patrze jak to tam wyglada moze sie uda cos zdzialac
Awatar użytkownika
kapiotrek
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 26 gru 2011, o 13:29
Model Lexusa: is250
Skąd:: Nowogard
Lokalizacja: Szczecin Gdańska 10
Kontakt:

Re: [IS200] Programowanie el. szyby

Post autor: kapiotrek »

trzeba wyjąć cały mechanizm podnoszenia szyby, odkręcić silnik od zębatki podłączyć sam silnik przyciskiem podnoszenia włączyć żeby silnik wykonał minimum 7 obrotów wtedy zostaną skasowane punkty krańcowe. Potem przykręcić silnik do mechanizmu i złożyć wszystko, przyciskiem podnoszenia do góry podnieść szybę i przytrzymać przycisk kilka sekund w górnej pozycji i po sprawie pozdrawiam Piotrek.
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Odp: [IS200] Programowanie el. szyby

Post autor: Damian87 »

kapiotrek pisze:trzeba wyjąć cały mechanizm podnoszenia szyby, odkręcić silnik od zębatki podłączyć sam silnik przyciskiem podnoszenia włączyć żeby silnik wykonał minimum 7 obrotów wtedy zostaną skasowane punkty krańcowe. Potem przykręcić silnik do mechanizmu i złożyć wszystko, przyciskiem podnoszenia do góry podnieść szybę i przytrzymać przycisk kilka sekund w górnej pozycji i po sprawie pozdrawiam Piotrek.
Jesteś pewien w 100% że po tym zabiegu będzie wszystko dobrze?:) Nie widzi mi się rozbierać drzwi na próżno..
Awatar użytkownika
kapiotrek
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 26 gru 2011, o 13:29
Model Lexusa: is250
Skąd:: Nowogard
Lokalizacja: Szczecin Gdańska 10
Kontakt:

Re: [IS200] Programowanie el. szyby

Post autor: kapiotrek »

Podaj adres to ci wyśle procedurę tylko jest po angielsku. Tu na portalu tylko ja mam taką wiedzę i głupot nie piszę. Prowadzę serwis nieautoryzowany Lexusa w Szczecinie sprawdz na stronie internetowej. Nawet serwisy do mnie się zwracają o pomoc pozdrawiam Piotrek. 600294724
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Re: [IS200] Programowanie el. szyby

Post autor: Damian87 »

dobra to wyślij mi tą procedurę :) damianplastek@wp.pl
Awatar użytkownika
kapiotrek
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 26 gru 2011, o 13:29
Model Lexusa: is250
Skąd:: Nowogard
Lokalizacja: Szczecin Gdańska 10
Kontakt:

Re: [IS200] Programowanie el. szyby

Post autor: kapiotrek »

Wysłane napisz czy doszła i czy sobie poradziłeś z tłumaczeniem?
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Odp: [IS200] Programowanie el. szyby

Post autor: Damian87 »

Doszło, jeszcze w tym tygodniu postaram się za to zabrać i dam znać czy pomogło:)
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Re: [IS200] Programowanie el. szyby

Post autor: Damian87 »

kapiotrek pisze:trzeba wyjąć cały mechanizm podnoszenia szyby, odkręcić silnik od zębatki podłączyć sam silnik przyciskiem podnoszenia włączyć żeby silnik wykonał minimum 7 obrotów wtedy zostaną skasowane punkty krańcowe. Potem przykręcić silnik do mechanizmu i złożyć wszystko, przyciskiem podnoszenia do góry podnieść szybę i przytrzymać przycisk kilka sekund w górnej pozycji i po sprawie pozdrawiam Piotrek.
jeszcze coś.. jak odkręcony jest silniczek i mam go uruchomić w ruchu zamykania szyby to w auto czy ręcznym? i później po złożeniu trzeba zamknąć szybę i przytrzymać przycisk ale w automacie czy manualu?
Awatar użytkownika
kapiotrek
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 26 gru 2011, o 13:29
Model Lexusa: is250
Skąd:: Nowogard
Lokalizacja: Szczecin Gdańska 10
Kontakt:

Re: [IS200] Programowanie el. szyby

Post autor: kapiotrek »

W trybie ręcznym nie w auto może być w górę lub w dół, ja liczę obroty i po siedmiu puszczam przycisk potem jak zakręcisz silnik i złożysz wszystko manualnie do dołu do końca potem do góry do końca i przytrzymać chwile na auto do góry, ja tak robie i zawsze mi działa. Ale możesz tak jak jest w procedurze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości