Zbieżność kół

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
wisnix
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 15 mar 2011, o 20:19
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

Re: Zbieżność kół

Post autor: wisnix »

Ja pojechałem do Mercedesa nie lexusa :) zobaczyli w książce parametry i wyregulowali wydruk zrobili wszystko glanc cacy
carfun

Re: Zbieżność kół

Post autor: carfun »

wisnix pisze:Ja pojechałem do Mercedesa nie lexusa :) zobaczyli w książce parametry i wyregulowali wydruk zrobili wszystko glanc cacy
Prawidłowo :bor: , czasem naprawdę w ASO jest taniej niż u Pana Henia, któremu szef kupił sprzęt ale on nie potrafi go wykorzystać - na stacjach diagnostycznych.
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zbieżność kół

Post autor: Ralfx »

Jak chyba nastepnym razem tak zrobie i pojade do Lexusa. Tam gdzie byłem na geometrii to nawet nie mieli mojego samochodu w książce i nie wiedzieli co ustawić to im powiedziałem żeby z Supry wzięli ustawienia (nie wiem czy dobrze, ale innej opcji nie bylo)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
carfun

Re: Zbieżność kół

Post autor: carfun »

Ralfx pisze:Jak chyba nastepnym razem tak zrobie i pojade do Lexusa. Tam gdzie byłem na geometrii to nawet nie mieli mojego samochodu w książce i nie wiedzieli co ustawić to im powiedziałem żeby z Supry wzięli ustawienia (nie wiem czy dobrze, ale innej opcji nie bylo)
Może lepiej do Toyoty - będzie zapewne taniej a równie dobrze.
tofex
Lex user
Posty: 165
Rejestracja: 8 lis 2011, o 08:24
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Zbieżność kół

Post autor: tofex »

Panowie, może ktoś ma dane odnośnie geometrii tyłu w ls 400 95? Mam możliwość wskoczyć na stanowisko, ale koleś we wszystkich swoich książkach ma tylko przód.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości