[IS 200] Amortyzatory - jakie kupić?

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
Awatar użytkownika
dazmian
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 6 lut 2015, o 16:50
Model Lexusa: IS 200 Sport
Skąd:: Koszalin
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: [IS 200] Amortyzatory - jakie kupić?

Post autor: dazmian »

Witam. Mozliwe ze tez bede niedlugo wymienial amorki. Ktos widzial te ogloszenie? http://allegro.pl/amortyzatory-lexus-is ... 68807.html
Czy to dobra cena? rozumiem ze beda troche twardsze niz standard? co mi pasuje :)
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: [IS 200] Amortyzatory - jakie kupić?

Post autor: madkiw »

dazmian pisze:Witam. Mozliwe ze tez bede niedlugo wymienial amorki. Ktos widzial te ogloszenie? http://allegro.pl/amortyzatory-lexus-is ... 68807.html
Czy to dobra cena? rozumiem ze beda troche twardsze niz standard? co mi pasuje :)
To może cały kit od razu, ze spręzynami. Pytałem go wcześniej, to koszt 2377 zł :D
Awatar użytkownika
dazmian
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 6 lut 2015, o 16:50
Model Lexusa: IS 200 Sport
Skąd:: Koszalin
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: [IS 200] Amortyzatory - jakie kupić?

Post autor: dazmian »

Szczeze to nie sadze zebym potrzebowal sprezyn, tymbardziej ze moje sa w miare niskie. Jak znajomy kupil kiedys obnizajace sprezyny do swojego ISa to sie moco zawiodl jak zalozyl i porownal z moim bo dalej bylo okolo 1cm wyzej niz moj. Nie wiem czy u mnie ktos wczesniej zmienial sprezyny ale wygladaja na faryczne (wersja sport) i sa w miare twarde co mi pasuje :)
Keepmovin
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 24 paź 2012, o 02:18
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: [IS 200] Amortyzatory - jakie kupić?

Post autor: Keepmovin »

madkiw pisze:
dazmian pisze:Witam. Mozliwe ze tez bede niedlugo wymienial amorki. Ktos widzial te ogloszenie? http://allegro.pl/amortyzatory-lexus-is ... 68807.html
Czy to dobra cena? rozumiem ze beda troche twardsze niz standard? co mi pasuje :)
To może cały kit od razu, ze spręzynami. Pytałem go wcześniej, to koszt 2377 zł :D
Cały set za 2377.. to nie lepiej jest zainwestować w pełni regulowane zawieszenie gwintowane ISC, które w dodatku są regenerowalne ?
Awatar użytkownika
dazmian
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 6 lut 2015, o 16:50
Model Lexusa: IS 200 Sport
Skąd:: Koszalin
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: [IS 200] Amortyzatory - jakie kupić?

Post autor: dazmian »

Nom mozna w caly set zainwestowac: http://www.ebay.co.uk/itm/32-levels-Coi ... SwKIpV-XSe
Cena £468 ale jest mozliwosc oferty. Kolega kupil za £440 chyba takie same.
Awatar użytkownika
twiti7
Lex user
Posty: 221
Rejestracja: 28 paź 2012, o 21:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: [IS 200] Amortyzatory - jakie kupić?

Post autor: twiti7 »

koni:)
n0rek
Lex user
Posty: 242
Rejestracja: 29 lip 2015, o 10:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Przemysl
Kontakt:

Re: [IS 200] Amortyzatory - jakie kupić?

Post autor: n0rek »

KYB mialem w poprzedniej hondzie i teraz w lexusie, w obydwu przypadkach wymienialem z oryginalow na wspomniane i faktycznie robia robote choc sa glosniejsze niz oryginalne
soczi666
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 20 lis 2014, o 23:35
Model Lexusa: Poszukuję
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: [IS 200] Amortyzatory - jakie kupić?

Post autor: soczi666 »

Mam jeden amor do wymiany, zawiesza się i przez to na nierownosciach stuka. Mam zamiar wymienić tylko jednego gdyż sprawny ma 79 procent sprawności. Jakiej firmy amortyzator najbardziej jest podobny pod kątem twardości do ori co siedzi od nowości. ?
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 200] Amortyzatory - jakie kupić?

Post autor: carsik »

żaden, amortyzatory wymienia się zawsze parami, a mit o tym, że ten amortyzator ma 79% można włożyć w bambosze.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
soczi666
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 20 lis 2014, o 23:35
Model Lexusa: Poszukuję
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: [IS 200] Amortyzatory - jakie kupić?

Post autor: soczi666 »

ok. Tez tak uważam. Na iparts są amory TRW za 380zl tylko mam wątpliwości czy będą pasować. Mam też możliwość kupić za 500 ori toyoty z 2 rąk ale nowki. ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości