Pytanie o BOX

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Pytanie o BOX

Post autor: dygus »

Chciałbym znać wasze opinie i doświadczenia w podróżowaniu z BOXEM na dachu... Mam sliczne autko ale jednak trochę mało rodzinne... inna prawdą jest też to że z moja Zoną i dwójką małych dzieci w RX miałbym sie cięzko zmiescic:) w kazdym razie co polecacie zeby sprawdziło sie w dłuższej eksploatacji i przy okazji auto nie palilo o 3 litry wiecej... mowimy tu o normalnej jezdzie z dwojka dzieci a nie podrozowaniu z pedalem w podlodze pzdr
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Pytanie o BOX

Post autor: maniek_ls400 »

Jeździłem z boxem na dachu LS400. Zwiększenie spalania niezauważalne - więc mit. Ponieważ z boxa korzystałem dwa razy w roku miałem tylko swój bagażnik a box brałem z wypożyczalni za jakieś nieduże pieniądze.
Jeśli żona nie umie się zapakować do bagażnika to przed wyjazdem włóż dużą skrzynkę z kluczami i powiedz, że musi to jechać wtedy tak się spakuje, że wszystko zmieści się razem ze skrznką. Przed wyjazdem wyjmujesz skrzynkę z bagażnika i masz miejsce na przełożenie gratów zza siedzeń :) To taki żydowski sposób - kawał z kozą :-)
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Re: Pytanie o BOX

Post autor: dygus »

Dobre dobre...:-) moze masz racje z wypozyczaniem. Sa 2-4 maxymalnie tygodniowe wypady w roku. Autem zamierzam jezdzic dwa lata biorac pod uwage ze lipy nie kupie lipy wiec trzeba wydac min 1200-1500zl. Chyba nie zdazy sie zwrocic
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Pytanie o BOX

Post autor: tomekb »

to zależy bo box może się przydać do następnego auta wszystko zależy jak często i na jak długo wyjeżdżasz
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Re: Pytanie o BOX

Post autor: dygus »

Masz racje... mysle ze do GS tez bedzie pasował...:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości