LS400 opadło zawieszenie i nie podnosi się

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
robson1974
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 16:11
Model Lexusa: ls400
Skąd:: lubsko
Kontakt:

Re: LS400 opadło zawieszenie i nie podnosi się

Post autor: robson1974 »

Witam, po wymontowaniu tylnych czujników wysokości zawieszenia w lexusie ls400 i postawieniu auta na kołkach próbowałem odpalić auto i pojawił się problem, ledwo odpalił poparpał wypalił resztki paliwa i zgasł i pompka nie podaje paliwa. Czy to możliwe że ma jakieś odcięcie paliwa jak stoi na kołkach bez kół???
robson1974
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 16:11
Model Lexusa: ls400
Skąd:: lubsko
Kontakt:

Re: LS400 opadło zawieszenie i nie podnosi się

Post autor: robson1974 »

maniek_ls400 pisze:Tak tylko zdejmując ze sprawnego dokładnie zaznacz miejsca dokręcenia śrub (nakrętki M6) - po wyjęciu czujników po prostu nie przekręcaj zapłonu a ACC w dawcy i będzie bez kłopotów.
po zdjęciu czujników w moim lexie i postawieniu na kołkach auto nie chce odpalać, zapalił na chwile i pompka nie podaje paliwa, o co chodzi?Czy ma jakieś odcięcie paliwa ?
Chciałem tylko sprawdzić czy akumulator trzyma i go zapaliłem może niepotrzebnie, bo czujniki tylne wyjęte i koła zdjęte!
Jest jakiś czujnik bosch za lewą tarczą i troche wystaje pod tarczą, niewiem do czego on ale jest tylko z jednej strony auta, czy on wykrywa że koła niema założonego , różne myśli mi do głowy przychodzą.
Boje sie że jak poskładam wszystko tzn założe te czujniki z innego auta i założe koła to dalej nie będzie chciał zapalić.
robson1974
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 16:11
Model Lexusa: ls400
Skąd:: lubsko
Kontakt:

Re: LS400 opadło zawieszenie i nie podnosi się

Post autor: robson1974 »

robson1974 pisze:
maniek_ls400 pisze:Tak tylko zdejmując ze sprawnego dokładnie zaznacz miejsca dokręcenia śrub (nakrętki M6) - po wyjęciu czujników po prostu nie przekręcaj zapłonu a ACC w dawcy i będzie bez kłopotów.
po zdjęciu czujników w moim lexie i postawieniu na kołkach auto nie chce odpalać, zapalił na chwile i pompka nie podaje paliwa, o co chodzi?Czy ma jakieś odcięcie paliwa ?
Chciałem tylko sprawdzić czy akumulator trzyma i go zapaliłem może niepotrzebnie, bo czujniki tylne wyjęte i koła zdjęte!
Jest jakiś czujnik bosch za lewą tarczą i troche wystaje pod tarczą, niewiem do czego on ale jest tylko z jednej strony auta, czy on wykrywa że koła niema założonego , różne myśli mi do głowy przychodzą.
Boje sie że jak poskładam wszystko tzn założe te czujniki z innego auta i założe koła to dalej nie będzie chciał zapalić.
No i problem rozwiązany, świece bosch miały przebicie i iskra skakała z boku, wymieniliśmy naa nowe i pali na dotyk i zawieszenie się podniosło, jednak lex to arcydziało, po 6 latach leżenia zawieszenie się podniosło, zmieniliśmy tylko wodziki od czujników koszt 100 zł, tamte były zardzewiałe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości