Myszkowanie IS-a

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
kfiatq
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 16:05
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Myszkowanie IS-a

Post autor: kfiatq »

akurat tych tulejek nie mają pytałem
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Myszkowanie IS-a

Post autor: carsik »

mamy zestawy do IS-a, komplet 150zł za 3 szt.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
Szybki
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 17 lut 2013, o 13:10
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Śląsk
Kontakt:

Re: Myszkowanie IS-a

Post autor: Szybki »

Witam.

Odświeżam bo mam podobny problem o ile na suchym nie występuje to jak jest mokro jest tragedia... Muszę walczyć z kierownicą bo auto chce jechać własną drogą... Bardzo myszkuje i nie wiem co może być przyczyną czy tak jak piszecie mocowanie maglownicy czy też może tuleje pływające?? Auto sprawdzane na szarpakach itp... Oczywiście wszystko w porządku. Mam też takie wrażenie że nawet przy najechaniu na "pasy" auto lekko rzuci. Może to też kwestia opon bo z tyłu za wiele bieżnika nie zostało ale do końca sezonu trzeba dojechać. Jakieś pomysły? ;)
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Myszkowanie IS-a

Post autor: carsik »

to nie takie proste, takich historii nie bardzo daje się zdiagnozować przez internet, może być mnóstwo rzeczy począwszy od opon przez amortyzatory czy jakieś elementy zawieszenia.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
mario_s
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 30 gru 2012, o 18:34
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ciechocinek
Kontakt:

Re: Myszkowanie IS-a

Post autor: mario_s »

Witam.
Mój IS też zachowywał dziwnie tzn. myszkował głównie przy prędkości powyżej 100km/h oraz pod naporem bocznego wiatru. Nie mogłem znaleźć przyczyny, na szarpakach nic nie wykazało i postanowiłem sprawdzić tylną tuleje pływającą. Okazało się że jest duży luz na niej. Po wymianie duża różnica w prowadzeniu na plus, auto bardziej sztywne.Tuleje zakupiłem od pasjonata marką Lexus za 130zł z przesyłką. Kolega Arek prowadzi sklep z częściami i wystawia na Allegro pod Nickiem Moto Archi. Dla zainteresowanych podaję telefon 609938937. Drugą rzeczą którą wymieniłem były tuleje na maglownicy. Luz nie był duży, ale postanowiłem wymienić. Z pomocą przyszedł kolega carski od którego zakupiłem zestaw tulei poliuretanowych do maglownicy. Wymieniłem za ciosem olej we wspomaganiu na Motul Dexron III. Auto odzyskało sztywność.
Awatar użytkownika
twiti7
Lex user
Posty: 221
Rejestracja: 28 paź 2012, o 21:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: Myszkowanie IS-a

Post autor: twiti7 »

nie znalazlem uzytkownika Moto Archi napewno ma taki nick?
mario_s
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 30 gru 2012, o 18:34
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ciechocinek
Kontakt:

Re: Myszkowanie IS-a

Post autor: mario_s »

małe sprostowanie użytkownik ma nick ArchiG a swoje aukcje loguje moto Archi. Link do aukcji http://allegro.pl/tuleja-plywajaca-tyln ... 64201.html
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Re: Myszkowanie IS-a

Post autor: Damian87 »

a kupował ktoś te tuleje maglownicy ?

http://allegro.pl/tuleja-maglownicy-lex ... 93650.html

w odpowiedzi na meila dostałem że to firma febest ( nie znam tej firmy) ...
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Odp: Myszkowanie IS-a

Post autor: Damian87 »

A tak w ogóle aby wymienić te tuleje trzeba wyjąć maglownice? Czy nie koniecznie...?
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Myszkowanie IS-a

Post autor: carsik »

nie trzeba
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości