[RX400] zarowki

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
sardzent
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:31
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

[RX400] zarowki

Post autor: sardzent »

Witam

Ostatnio coraz bardziej denerwuje mnie cofanie w mroku
Obie zarowki swieca ale co z tego skoro to marne W16. Mysle nad poprawa tego, moze zamiana na LED (tutaj pytanie czy Ktos(TM) podmienial i mieszcza sie w klosz bez problemu) czy moze Ktos(TM) dodał gdzies diode \ promiennik podczerwieni aby wiecej widzec w kamerze ?
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [RX400] zarowki

Post autor: maniek_ls400 »

Widziałem projekt w US gdzie gość założył xenony do cofania ;-).
Moim zdaniem przylep sobie po całej szerokości auta pasek LED (ktoś niedawno pokazywał jak oświetlił progi drzwi czymś takim) wrzuć na przekaźnik, który będzie się uruchamiał po podaniu napięcia na żarówkę cofania i już :-)
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
sardzent
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:31
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

Re: [RX400] zarowki

Post autor: sardzent »

Zenon byłby najfajniejszy ale raczej niewykonalne ze względu na mały klosz i ilość miejsca w klapie (należałoby dość dużo przewodów WN pociągnąć).
Co do listew LED i podklejania to zdecydowanie wolałbym uniknąć bo raz tył bolidu szybko i dość mocno brudzi się oraz obrywa spod kół a dwa ... jakoś nie przekonuje mnie :)
Muszę jeszcze przetestować oświetlenie podczerwienią czy to będzie poprawiało widok w kamerze to wtedy ewentualnie gdzieś dokleić emiter.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości