hamulce nisko biorą

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: hamulce nisko biorą

Post autor: medyss »

oby nie pompa... Póki co jeżdżę ale jest troche lipa z tymi hamulcami. Niby zaczynają hamować po czym robią się gumowe i trzeba deptać mocniej a skuteczność jest lichutka... Jeszcze muszę skompletować olej do skrzyni i mogę jechać umówić się ze swoim mechaniorem na serwis poszczególnych rzeczy bo trochę mnie irytuje żeby lexus szarpał przy zmianie biegów i słabo hamował :P
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: hamulce nisko biorą

Post autor: medyss »

więc tak, pomogła wymiana płynu hamulcowego. Jeszcze nie jest to czego bym chciał bo hamulce są lekko gumowe ale biorą od samego brzega i abs spokojnie się załącza więc chyba jest dobrze? Jeżeli sytuacja się powtórzy to pewnie będzie pompa, gdyż mechanik sprawdził serwo, przewody, zaciski, pompe abs i to wszystko działa poprawnie.
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: hamulce nisko biorą

Post autor: jordi007 »

Witam podepne sie pod temat
Mianowicie bede miał pompe hamulcowa z serwem z anglika i moje pyianie czy sa jakies problemy z wymiana czy wszystko pasuje i czy ktos sie orietuje ile taka przyjemnosc moze kosztowac mi mechanik krzyknał 150-200zl czy to przypadkiem niezaduzo jak za taka operacje cena saqmej robocizny

Bede wdzieczny za wszelakie podpowiedzi
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: hamulce nisko biorą

Post autor: medyss »

hmm jeżeli nie ma wyjść na przewody z innej strony to będzie pasować. 200zł może i dużo bo pompa się trzyma na dwóch śrubkach plus dwa przewody i pewnie łączenie z serwem i to tyle ale czytałem że po wymianie pompy trzeba odpowietrzać cały układ więc pewnie stąd ta cena :/
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: hamulce nisko biorą

Post autor: jordi007 »

no własnie ma ale moze da sie jakos przedluzyc podcisnienie jest z prawej strony narazie nie mam czasu sie za to zabrac ale jak zrobie to dam zanc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości