[IS200][Poznań] Pożyczę: kabel do kompa i jeszcze coś

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

[IS200][Poznań] Pożyczę: kabel do kompa i jeszcze coś

Post autor: baniaq »

Cześć,
Nie wiedziałem gdzie o tym napisać, więc wrzuciłem tutaj (w razie czego proszę admina o przeniesienie).

1) Mam problem z błędem widmo (Check Engine + migające TRC OFF). Pojawia się z dupy i gaśnie (ulubione miejsce objawiania się - garaż, zaraz po wjechaniu tyłem - mruga mi czasem na pożegnanie). Auto pali dużo (podejrzane są sondy lambda i czujnik temp. w kolektorze ssącym, termostat). Czy znalazłby się ktoś w Poznaniu, kto udostępniłby mi jakieś cudo do odczytywania błędów w IS MkI '99? Na weekend, czy coś, woziłbym ze sobą i od razu atakował (choć znając moje szczęście pewnie akurat wtedy nie byłoby problemu).

2) Tutaj sprawa jest grubsza: potrzebowałbym pożyczyć na chwilę (myślę że 2-3h) komplet prostych felg na jakimś ogumieniu do owego IS200. Jeżeli byłby to felunek ory, to do tego potrzebowałbym też nakrętek (mam u siebie stożkowe). Po co? Muszę ustawić zbieżność, a możliwe, że mam trafioną którąś felgę i gó*no wychodzi z ustawiania zbieżności. Akcja następująca: biorę do auta (mogę też wziąć właściciela, ale będą to godziny między 8 a 16), zdejmuję swoje kapcie w warsztacie, zakładam proste, zbieżność, wracam do swoich, odwożę.
Chyba to jest hardcorowy pomysł, duże wymaganie i trudne do spełnienia, ale: felg alternatywnych nie mam i nie mam za co kupić, auta potrzebuję w najbliższym czasie (nie mogę oddać felg do roboty), zbieżność też muszę pilnie zrobić, bo mi się rozjechały kąty i szkoda mi prawie nowych zimówek...

To tyle.
Udanego weekendu :)
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [IS200][Poznań] Pożyczę: kabel do kompa i jeszcze coś

Post autor: tomekb »

Błąd zostaje w pamięci jak masz telefon z androidem to kup interfejs elm blutooth za 50 pln i spokój
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [IS200][Poznań] Pożyczę: kabel do kompa i jeszcze coś

Post autor: baniaq »

W MKI? On nie ma chyba OBD tylko jakieś "customowe" złącze diagnostyczne pod maską...
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: [IS200][Poznań] Pożyczę: kabel do kompa i jeszcze coś

Post autor: carsik »

Ma OBD i TCCS, możesz skorzystać z obu :). W kabinie przy lewym kolanie pod deską masz złącze OBD
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [IS200][Poznań] Pożyczę: kabel do kompa i jeszcze coś

Post autor: forest »

baniaq pisze:jakieś "customowe" złącze diagnostyczne pod maską...
nie nie, tam się wlewa olej :D :P :D sorry joke - musiałem ;)
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości