IS200 Centralny zamek/pilot

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
KacperC93
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 24 lis 2014, o 01:38
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

IS200 Centralny zamek/pilot

Post autor: KacperC93 »

Witam! Chciałbym was prosić o pomoc, otóż mam problem przycisk na drzwiach który umożliwia zamknięcie wszystkich drzwi w samochodzie piwinien je zamykać po naciśnięciu jeśli dobrze się orientuje nawet wtedy kiedy nie ma kluczyka w stacyjce, natomiast u mnie zamyka drzwi tylko wtedy gdy stacyjka jest przekrecona w pozycje ON. Kolejny problem to jak wcześniej pytałem czy można zaprogramować nowy pilot do centralnego zamka, otóż kupiłem używany kluczyk kupiłem nową obudowę i ślusarz dorobił mi grot. Po wykonaniu tych czynności przystąpił em do dodania klucza przy pomocy programu TechStream, wszystko wykonałem zgodnie z poleceniami program dodał pilot ( drzwi otworzyły się i zamknęły) lecz po naciśnięciu pilot nadal nie działa. Proszę was o pomoc w rozwiązaniu tech 2 problemów.
KacperC93
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 24 lis 2014, o 01:38
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: IS200 Centralny zamek/pilot

Post autor: KacperC93 »

Problem rozwiązany, dla potomnych napiszę przyczyną tych usterek okazał się bezpiecznik na słupku po prawej stronie (pasażera) o nazwie: MPX-B 10A, po jego wymianie centralny zamek wrócił do żywych, zegarek się już nie kasuję. Pozdrawiam :ok2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości