[LS 430] którędy przebić się z komory silnika do kabiny?

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młody_Lexus
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 25 lut 2015, o 10:59
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Białystok
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

[LS 430] którędy przebić się z komory silnika do kabiny?

Post autor: Młody_Lexus »

Pytanie jak w tytule. Potrzebuję z akumulatora przerzucić kable do środka, chodzi mi między innymi o zasilanie do taksometru, bo mój LS idzie na taxi. Również trzeba gdzieś się wbić taksometrem, żeby mógł sczytywać impulsy, które nabijają kilometry itd. Chcę jak najszybciej przerzucić wszystko z poprzedniego auta a domyślam się, że jak zajadę do firmy która to serwisuje to nie będą tam mieli bladego pojęcia którędy to zrobić w Lexusie bo takich na taxi raczej nie ma :smile: Więc wolę trochę sam przejąć inicjatywę niż mieliby mi coś robić metodą prób i błędów czy coś mi połamać.

Nie znalazłem na forum odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, jeśli gdzieś jest lub nie w tym miejscu wrzuciłem post to sorki

PS. właśnie się umówiłem na piątek rano na przekładkę, więc mam nadzieję, że do tego czasu mi mniej więcej chociaż pomożecie :ok:
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [LS 430] którędy przebić się z komory silnika do kabiny?

Post autor: owczar »

Widziałem już LS430 jako taxi :)

Nie pamiętam dokładnie którędy prowadziłem kable, ale nie było większych problemów. Przeciągnąłem gdzieś po lewej stronie grodzi w miejscu gdzie przechodzi wiązka.

W tym PDF-ie masz pogląd:
http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Lexus/LS4 ... l?page=112 (musisz otworzyć w internet explorer)

Po lewej stronie nad serwerm jest otwór.
Awatar użytkownika
Młody_Lexus
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 25 lut 2015, o 10:59
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Białystok
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: [LS 430] którędy przebić się z komory silnika do kabiny?

Post autor: Młody_Lexus »

A w jakim mieście widziałeś takie taxi? Warszawa pewnie tak? To spoko, bo komu nie mówię, że to będzie taxi to wszyscy w szoku i się pytają czy to będzie jakieś VIP TAXI :dirol:

Z lewej strony grodzi czyli wejdę do kabiny z kablami gdzieś w okolicach schowków przed pasażerem tak? Kojarzysz czy trzeba odkręcać schowek czy może jakoś dołem się da wyciągnąć?
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [LS 430] którędy przebić się z komory silnika do kabiny?

Post autor: owczar »

Z lewej strony czyli od strony kierownicy. Jak w pdfie. Tak, w Warszawie. Nie pamiętam jaka korporacja, ale właśnie coś w rodzaju vip taxi.
Awatar użytkownika
Sebek
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 24 mar 2014, o 02:25
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [LS 430] którędy przebić się z komory silnika do kabiny?

Post autor: Sebek »

Witamy nowego użytkownika mego LSa :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości