Swiatla Drl w OEM Reflektorach

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Swiatla Drl w OEM Reflektorach

Post autor: dzida »

no fajnie to wygląda :)

co do zwrotu inwestycji to w poprzednim aucie mi się zwróciły po ok. 5 latach zakładając spadek spalania o 0,1l/100km i wydłużenie żywotności dwóch żarówek HB4
Awatar użytkownika
fafik91
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 17 cze 2015, o 16:47
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Dłużec/Kraków
Kontakt:

Re: Swiatla Drl w OEM Reflektorach

Post autor: fafik91 »

Światełka mam zamontowane zwykłe led-y kupione w sklepie motoryzacyjnym za ok. 160zł, co do wielkości to nie ma problemu, ponieważ u mnie zamontowałem je za zderzakiem ( moje światełka były ciut za długie i się nie zmieściły w to miejsce, a nie chciałem ciąć zderzaka), przykręciłem je tymi samymi śrubami, którymi są przykręcone do zderzaka halogeny (oryginalne uchwyty od led-ów pasowały po drobnej przeróbce). Cały mod nie zajmuje wiele czasu, ale wiąże się ze zdjęciem zderzaka. Mi zajęło to coś około 2h
timi_90
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2015, o 20:47
Model Lexusa: Is200
Skąd:: Warta
Kontakt:

Re: Swiatla Drl w OEM Reflektorach

Post autor: timi_90 »

Jakiej długości są zamontowane te światełka do jazdy dziennej za zderzakiem? Sam myslę u siebie założyć takie światełka :-)
Awatar użytkownika
fafik91
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 17 cze 2015, o 16:47
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Dłużec/Kraków
Kontakt:

Re: Swiatla Drl w OEM Reflektorach

Post autor: fafik91 »

To jakiej są długości nie ma większego znaczenia ponieważ jest tam dosyć sporo miejsca, a ja zakładałem je już jakiś czas temu więc nie pamiętam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości