Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: q3_ »

Dodam dla porządku. Temat dawno ogarnąłem przez zasilenie elementów które potrzebowały zasilania z USB porządnym zasilaczem wpinanym w gniazdo zapalniczki. Zasilacz produkowany przez Baseus. Problemy zniknęły.

Za to teraz po wymianie telefonu na nowszy wyświetla mi się obraz z dodatkową czarna ramką dookoła właściwego obrazu co powoduje że efektywny rozmiar obrazu spada. Kombinowałem w ustawieniach w telefonie ale nic nie osiągnąłem.Czy ktoś miał tego typu efekt? Jakoś można to ogarnąć?

Zaczynam się zastanawiać nad wymianą całego modułu wyświetlacza na moduł oferowany przez Chińczyków z Androidem i większym ekranem. Ktoś ma może jakieś doświadczenia z tego typu modułem?

Wysłane z mojego F1 przy użyciu Tapatalka
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: owczar »

To pewnie kwestia softu w telefonie.

Na grupie na FB sporo osob zakładało takie urządzenia. Sam mam mieszane odczucia co do tego. Wygląda fajnie ale trochę nie pasuje do ls430.
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: q3_ »

Według zdjęć w miarę się komponuje. Nie mniej pytanie jak wygląda na żywo i czy działa jak sprzedawcy obiecują. Jeśli tak to niewątpliwie byłoby wygodniej.

Wysłane z mojego F1 przy użyciu Tapatalka
m4rtin
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 13:21
Model Lexusa: LS 430 President 2002
Skąd:: Gdańsk/Augustów
Kontakt:

Re: Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: m4rtin »

Dziś trafiłem na poniższe urządzenie:

Czy dobrze rozumiem, że działa to na zasadzie opisywanego przez Owczara modułu, z tą różnicą, że jest plug and Play?
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: q3_ »

Z opisu wynika że nie do końca. Urządzenie kolegi Owczara działa bezprzewodowo, tutaj łączysz się kablem. Nie jestem pewien ale chyba nie wszystkie telefony takie połączenie wspierają. Trzeba doczytać. Dodatkowo piszą jasno że dźwięk nie jest przesyłany przez HDMI i wymaga osobnego połączenia. Trzeba wziąć pod uwagę przy ewentualnej instalacji że potrzebne będzie dodatkowo wejście AUX lub tak jak tam napisali przesyłanie dźwięku jakimś transmiterem.

Wysłane z mojego F1 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości