Programowanie kodowanie nowego/starego klucza pod techstream

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Programowanie kodowanie nowego/starego klucza pod techst

Post autor: Miłosz »

Potrzebujesz tylko wygenerowanego kodu.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
tomekkk145
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 10 lis 2015, o 22:18
Model Lexusa: Is 220
Skąd:: London
Kontakt:

Re: Programowanie kodowanie nowego/starego klucza pod techst

Post autor: tomekkk145 »

czym moge wygenerowac taki kod , badz gdzie moge go znajsc?

czy to mowa o kodzie immobilajzera ?
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Programowanie kodowanie nowego/starego klucza pod techst

Post autor: Miłosz »

Tomek ja jestem w stanie podjęcia się wygenerowania takich kodów , z tym że musiałbym zainwestować, tak jak wspominałem w pierwszych postach jakby znalazło się parę chętnych osób, to podjąłbym się dalej tematu. Na razie zbieram ochotników ;)
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
tomekkk145
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 10 lis 2015, o 22:18
Model Lexusa: Is 220
Skąd:: London
Kontakt:

Re: Programowanie kodowanie nowego/starego klucza pod techst

Post autor: tomekkk145 »

Problem w tym ze ja jestem w Londynie , dlatego myslalem aby zakupic taki generator dla siebie. Zalezy mi na nim , bo nie chce kupywac nowego kluczyka , bo kosztuje 2tys zlotych . Druga sprawa jest taka , kiedy zrobi sie cos samemu , to bardziej cieszy.

O jakim kodzie to jest mowa , skad ten kod jest ?
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Programowanie kodowanie nowego/starego klucza pod techst

Post autor: Miłosz »

Trochę się nie zrozumieliśmy , to że jesteś jakieś 2000 km stąd to nie problem. Wszystko można zdalnie zrobić np przez skypa , czy teamviewera. Ja jedynie w takim wypadku potrzebowałbym vin Twojego samochodu oraz odczyt jednego długiego kodu z techstrema. Na tej podstawie generuje kod i przesyłam Ci go , wklepujesz kod i czekasz 16 minut aż się wszystko zrobi.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
tomekkk145
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 10 lis 2015, o 22:18
Model Lexusa: Is 220
Skąd:: London
Kontakt:

Re: Programowanie kodowanie nowego/starego klucza pod techst

Post autor: tomekkk145 »

rozumiem ze program ma dosc ciekawe zastosowanie, co napewno nie jednego zadowoli .
Jaki to typ generatora ( moze jakas nazwa ) , bo chcialbym troche poczytac na temat owego generatora?
zanim ktos zacznie grzebac przy moim autku ...:]
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Programowanie kodowanie nowego/starego klucza pod techst

Post autor: Miłosz »

Nie wszystkimi źródłami chcę się dzielić i proszę o zrozumienie.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
tomekkk145
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 10 lis 2015, o 22:18
Model Lexusa: Is 220
Skąd:: London
Kontakt:

Re: Programowanie kodowanie nowego/starego klucza pod techst

Post autor: tomekkk145 »

Po części Cię rozumiem , ale osoby które mają coś do ukrycia zazwyczaj coś kombinują.
Będąc na moim czy kogoś innego miejscu , pewnie również byś miał swoje zdanie na "tego " kogoś.
Zastanawiałbyś się na ile ktoś jest wiarygodny , pomimo tego że kogoś nie znasz... Naturalna sprawa , nie śmiem kogoś oceniać .
Kolejna sprawa to nie wiedziałem ,ze osoby tutaj na forum mają "tajemnice" , myślałem ze osoby pomagają :lol: :)
Dla mnie tylko dało to więcej do myślenia , mogę osobiście poszukać , bądź założyć temat na forum ( niekoniecznie na tym ), a wiadomo jest ich sporo.

PS. uważam ze jeśli ktoś jest przyjazny/pomocny to jedna osoba poleca drugą i ta druga kolejną , Taka kolej rzeczy :jazda:
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Programowanie kodowanie nowego/starego klucza pod techst

Post autor: owczar »

Każdy by chciał tylko gotowego rozwiązania i oczywiście za free bo przecież forum jest od pomagania. Jednak to pomaganie często jest jednostronne, a niektórzy reprezentują roszczeniowa postawę. Miłosz napisał, że chętnie pomoże ale musi ponieść pewne koszty bo nie ma dostępu do kodów za free. Na jednorazową akcje się zupełnie nie opłaca.

Tu autor wątku nie chce się podzielić wiedzą bo może chce świadczyć takie usługi za symboliczną opłatą. Ale jest mnóstwo tematów gdzie dzieli się materiałami i wiedzą. Ale to jak z gościem który bzyknal tysiąc gorących lasek i zrobił jednego loda, a już na zawsze został peda...

Jest pewny sposób na dorobienie klucza - wizyta w aso.
tomekkk145
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 10 lis 2015, o 22:18
Model Lexusa: Is 220
Skąd:: London
Kontakt:

Re: Programowanie kodowanie nowego/starego klucza pod techst

Post autor: tomekkk145 »

Chyba zrozumiales mnie zle , pytalem sie o nazwe generatora ktory generuje kody ... :/

Nie prosilem kolegi powyzej , aby go kupil owy generator i dal mi taki kod za free.
Gdybym wiedzial , ze tyle zamieszania wyjdzie tutaj , to powtrzymalbym sie od komentarzy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości