OTWIERANIE KLAPY BAGAŻNIKA IS200

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: OTWIERANIE KLAPY BAGAŻNIKA IS200

Post autor: maxkow »

napewno inna konstrukcja jest w SC wiec przepuszczam ze LS bedzie podobnie tam byly takie amortyzatorki, i klapa nie chciała sie podnosci wiec dodałem dodatkwe sprezyny , i wtedy klapa tylna podnosiła sie tak jak IS . Radze dobrze przymocowac taka sprezyne bo kiedys taka mi krzywde zrobiła jak sie wychaczyła. :)
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
jano
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 4 paź 2010, o 09:23
Model Lexusa: IS
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: OTWIERANIE KLAPY BAGAŻNIKA IS200

Post autor: jano »

A czy lexy mialy fabrycznie montowane spoilery? Moj wyglada na oryginalna lotke, taka jaka nieraz widzialem na tych autach. Nie jest to jakas wiejska wielka lotka, ktora wyhacza druty wysokiego napiecia...
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: OTWIERANIE KLAPY BAGAŻNIKA IS200

Post autor: maxkow »

troche tego bylo
viewtopic.php?f=42&t=48
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
kolunio
Lex user
Posty: 274
Rejestracja: 11 sie 2011, o 10:52
Model Lexusa: is200
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: OTWIERANIE KLAPY BAGAŻNIKA IS200

Post autor: kolunio »

Panowie czy ktos rozwiazal juz problem z podnoszeniem sie klapy bagaznika na 1/3 wysokosci?\Bo u mnie tylko lekko odskoczy do gory i sie wogole nie podnosi...Tomek pisalem o zamku i co tam trzeba niby zrobic?Pozdr
Awatar użytkownika
medyk
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 8 sie 2011, o 02:01
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Ashbourne IRL
Kontakt:

Re: OTWIERANIE KLAPY BAGAŻNIKA IS200

Post autor: medyk »

A może coś takiego...?
viewtopic.php?f=41&t=5040
Jeżeli zrobisz to czego się boisz osiągniesz to czego chcesz...
Awatar użytkownika
kolunio
Lex user
Posty: 274
Rejestracja: 11 sie 2011, o 10:52
Model Lexusa: is200
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: OTWIERANIE KLAPY BAGAŻNIKA IS200

Post autor: kolunio »

Witam
No powiem Ci medyk ze kombinowalem z tym ale bardzo szybko guma mi sie przetarla i zaczepy sie od niej wykrzywily, byc moze za bardzo ja przyciolem i byla zbyt napieta, sprubuje zamontowac 2 sztuki po obu stronach auta i zobacze wtedy ;) Ale tak sobie mysle ze jezeli klapa sama nie unosi sie do tych 1/3 wysokosci to ta guma napewno ma ciezej podniesc cala klape od samego dolu...Alez ci japonce wymyslili otwieranie na prety :) Mozna by jeszcze z jakas sprezyna pokombinowac i dac ja ladnie w czarny peszel tak jak bodajze klexus kombinowalcc;) Trza pomyslec
Awatar użytkownika
medyk
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 8 sie 2011, o 02:01
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Ashbourne IRL
Kontakt:

Re: OTWIERANIE KLAPY BAGAŻNIKA IS200

Post autor: medyk »

Jak dasz na dwie strony to na pewno nie będziesz musiał napinać aż tak mocno. Żeby wszystko sprawniej poszło proponuję Ci psiknąć jakimś olejem w sprayu na wszystkie współpracujące ze sobą elementy od tego mechanizmu. Ja mam tylko po jednej stronie wcale nie jest aż tak mocno napięta i jeżdżę już z tym ponad pół roku bez problemu. Praktycznie zapomniałem że to mam ;)
Jeżeli zrobisz to czego się boisz osiągniesz to czego chcesz...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości