doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 461
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: machony79 »

Szukaj używki.Nawet jeśli występuje sam panel jako część zamienna to cena w ASO będzie zabójcza.
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 461
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: machony79 »

Słuchajcie,chodzi mi od dawna po głowie pomysł wymiany licznika na wersję F-sport.Niestety od kiedy szukam nie udało mi się znależ wersji przedliftowej.Mowa o modelu NX.
Przeglądając ogłoszenia są za to do IS F-sporta. Kształt wydaje się być taki sam i ilość i kształt wtyczek też. Może by zadziałał licznik z IS w NX ?
Jeszcze mnie ciekawi czy w IS można zamontować taki licznik i działa wszystko P&P zamiast analogowego ?
str.rafal
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 6 sie 2018, o 10:26
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Opole
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: str.rafal »

licznik jest plung'a'play, ale będzie pokazywał przebieg z auta dawcy, dodatkowo musisz założyć z podobnej wersji, może nie pokazywać biegów, wyrzucać błędy tempomatu itp, przerabiałem to na IS200t i wróciłem do starego licznika
Lucek ŁDZ
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 20 gru 2017, o 14:17
Model Lexusa: IS 300H
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Lucek ŁDZ »

machony79 pisze:Słuchajcie,chodzi mi od dawna po głowie pomysł wymiany licznika na wersję F-sport.Niestety od kiedy szukam nie udało mi się znależ wersji przedliftowej.Mowa o modelu NX.
Przeglądając ogłoszenia są za to do IS F-sporta. Kształt wydaje się być taki sam i ilość i kształt wtyczek też. Może by zadziałał licznik z IS w NX ?
Jeszcze mnie ciekawi czy w IS można zamontować taki licznik i działa wszystko P&P zamiast analogowego ?
Czym się różni licznik f-sport od NX z zwykły? Mam 3 sztuki ale nie wystawiałem tego nawet. ^^
Wiem, że licznik jest P&P lecz przebiegu nie zmienisz. Wersja musi być podobna lub biedniejsza bo inaczej będzie błąd danej funkcji - radaru albo kamery z szyby... I ostatnie najważniejsze. 200t musi mieć 200t, 250 od 250 i 300h od 300h...
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 461
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: machony79 »

Licznik NX z wersji F-sport różni się z wyglądu tylko tarczami.Ma białą skalę. Największe różnice są w wyświetlaczach. Jest kilka dodatkowych ekranów m.in. z doładowaniem,sensorami G,temperaturą oleju i kilka innych wskazań. Licznik z 300 do 200t nie pasuje.
uspcomp
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 7 cze 2015, o 12:00
Model Lexusa: IS 300H
Skąd:: warmia
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: uspcomp »

Aby nie zaśmiecać forum zapytam w tym wątku a zarazem odświeżę, szukam kamery do IS 300h rocznik 2013, mało ich i cena powala, może ktoś coś ? lub może odnalazł ktoś zamiennik, mam na myśli oryginalne kamery z innych modeli luxa.
Pozdrawiam
Konrad K_2
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 14 paź 2020, o 14:09
Model Lexusa: is 200 t
Skąd:: Kielce
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Konrad K_2 »

Konrad K_2 pisze:1.Nic nie trzeba lutować i ciąć - wszystko wpina się w instalację bez większych kłopotów - nie da się pomylić wtyczek
2. Nie działa z kierownicy , ale działa z pod Android Auto
3. Korzysta z wbudowanego mikrofonu
4.Przednią i tylną kamerę - przynajmniej w moim zestawie : https://pl.aliexpress.com/item/40007520 ... 5c0flMYhG9

Co do rozdzielczości to na urządzeniu są zworki które się przestawia żeby określić do jakiego ekranu jest podpięty 7 czy 10
Największą bolączką ekranów niestety nie jest rozdzielczość a parszywy kontrasty .....
Wlaśnie przestały mi działać przyciski z lewej strony na kierownicy i przyciskiem menu nie da się wejść w W android Auto.
Stało się to po wizycie przeglądowej w ASO.
W ASO twierdzą że nic nie robili ... Czyżby moduł padł ?
Awatar użytkownika
_3rd
Lex user
Posty: 204
Rejestracja: 14 cze 2019, o 14:11
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: _3rd »

Miałem już ten box zamontowany na ostatnim przeglądzie w brytyjskim ASO i zero problemów.
Możliwe, że przypadkiem się zworki przestawiły na boxie?
Konrad K_2
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 14 paź 2020, o 14:09
Model Lexusa: is 200 t
Skąd:: Kielce
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Konrad K_2 »

ja już 2 przegląd z boxem robiłem i za pierwszym było ok.
Na boxie wogóle nie mam napięcia
Awatar użytkownika
_3rd
Lex user
Posty: 204
Rejestracja: 14 cze 2019, o 14:11
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: _3rd »

Bezpieczniki wszystkie sprawne?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości