GS Mk2 Przeróbka świateł przednich z anglika na EU. Ksenon.

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

GS Mk2 Przeróbka świateł przednich z anglika na EU. Ksenon.

Post autor: Pawcio1979 »

Witam.

Mam takie pytanko czy ktoś z was przerabiał sam lub komuś zlecał przeróbkę reflektorów z anglika na tą właściwą wersję :biggrin2:
U siebie mam pękniętą budę reflektora i zastanawiam się na czym tak naprawdę polega przeróbka takiego reflektora. Z tego co poczytałem to jest duże prawdopodobieństwo, że wystarczy zmienić tylko sam odbłyśnik ten który jest wokół ksenona. Różnica polega tylko na kącie pod jakim odbłyśnik świeci na drogę.

Czy ktoś może to potwierdzić? :scratch:
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GS Mk2 Przeróbka świateł przednich z anglika na EU. Ksen

Post autor: gmiter »

To prawda - sam odbłyśnik załatwia sprawę bo to on kieruje wziązkę światła. Sprawdź czy nie dassz rady przerobić odbłyśnika tak aby obrócić go tylko o kilka stopni coby zmienić kąty padania światła - są identyczne w EU i UK ale są lustrzanym odbiciem.
W wielu autach jest regulacja dla ruchu lewo i prawostronnego a tu może da się pokombinować z odbłysnikiem.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: GS Mk2 Przeróbka świateł przednich z anglika na EU. Ksen

Post autor: Pawcio1979 »

Z tego co wiem to są takie reflektory których budowa pozwala na regulację do jakiego ruchu chcemy. Na kloszu wtedy jest strzałka skierowana w lewo i prawo.
Muszę kupić cały reflektor bo buda u mnie jest pęknięta od dawna a teraz poszedł spryskiwacz.

Ma ktoś zdjęcia środka reflektora?
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości