[GS300] mod przednich lamp by Klexus

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: [GS300] mod przednich lamp by Klexus

Post autor: legato97 »

Jak dla mnie lampiony spoko, ale mod dokladki kupa niestety, a jak bys gleby mu dal, to juz w ogole nie widze sensu tego moda...
Awatar użytkownika
luxus
Lex Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:03
Model Lexusa: IS200 2GS300 2GS430
Skąd:: JAWORZNO-ŚLĄSK
Lokalizacja: JAWORZNO-ŚLĄSK
Kontakt:

Re: [GS300] mod przednich lamp by Klexus

Post autor: luxus »

Moim skromnym zdaniem słabo to wyszło, gdyż znów przypomina seryjny zderzak z dziurą po środku...
GDYBY BÓG PREFEROWAŁ PRZEDNI NAPĘD TO WSZYSCY CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH...
Awatar użytkownika
angrzeda
Lex user
Posty: 148
Rejestracja: 14 mar 2011, o 21:00
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: [GS300] mod przednich lamp by Klexus

Post autor: angrzeda »

Nie zgadzam się że nie wyszło... Myślę że ujęcie przodu auta pokaże więcej, więc wrzuć dodatkowe fotki. Dla mnie jest OK, różnica zauważalna. Chyba nikt tak nie ma, więc brawo.
Koniecznie więcej fotek :ok:
Lex

Re: [GS300] mod przednich lamp by Klexus

Post autor: Lex »

legato97 pisze:Jak dla mnie lampiony spoko, ale mod dokladki kupa niestety, a jak bys gleby mu dal, to juz w ogole nie widze sensu tego moda...
luxus pisze:Moim skromnym zdaniem słabo to wyszło, gdyż znów przypomina seryjny zderzak z dziurą po środku...
rzeczywiście słabo wygląda MKII z tą przerwą na dole zderzaka w serii , a tu jest jeszcze powiększone dziursko x 2
Obrazek

za to lampiony pomalowane w ten sposób wyciągają to co najlepsze w tym reflektorze , dla mnie rewelacja też bym nie smarował całych
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości