[IS 200]Podświetlane kierunkowskazy-USDM

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 793
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: [IS 200]Podświetlane kierunkowskazy-USDM

Post autor: LinkPL »

angrzeda pisze:
krisii pisze: Mam nadzieje że się komuś przyda.

Pozdrawiam Bartek
Tego się trzymajmy.

LinkPL pisze:Super instrukcja ... jak to wymyśliłeś drogi Watsonie ...

Spadnie zaraz na mnie lawa krytyki, ale jak widziałbyś jak ktoś zarzyna nożem jamnika a byłbyś miłośnikiem zwierząt, to nie przeszedłbyś obok obojętnie ...

Jak Ci się nie podobają wstawki w reflektorach to kup sobie bawarkę i chwilach nudy pchaj ją przez wioskę, aż zejdzie Ci pompa na głupotę ...
Nasze forum nie jest od "jechania" po innych jeśli zrobią inaczej niż nam się podoba. Więcej optymizmu i życzliwości... :ok: :ok:
Więc jesteś za tym, aby zarzynać jamniki nożem ?? Zgłoszę Cię do obrońcy praw zwierząt ... ;)
How far We can go ...
LPGK

Re: [IS 200]Podświetlane kierunkowskazy-USDM

Post autor: LPGK »

Dla mnie to też taki "Słomiany Tjuuuning" ale są gusta i guściki.
Forum też nie jest po to by niezależnie jaką kto kaszanę odwala klepać go po plecach i mówić, że jest super bo ma lexusa :pijak:
Awatar użytkownika
angrzeda
Lex user
Posty: 148
Rejestracja: 14 mar 2011, o 21:00
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: [IS 200]Podświetlane kierunkowskazy-USDM

Post autor: angrzeda »

:biggrin2: Lubię zwierzęta...

Po prostu uważam że nie potrzeba ostrych słów, żeby wyrazić czy coś mi się podoba czy nie... Masz inne zdanie niż autor pomysłu i ja to szanuję... On podzielił się informacją jak to zrobił i chwała mu za to - może komuś faktycznie się spodoba jego pomysł.

Osobiście jestem zwolennikiem oryginałów ze wskazaniem na niewielkie modyfikacje i nie przepadam za takimi przeróbkami, ale cenię ludzi którzy potrafią coś zrobić samodzielnie i się tym podzielić. A jak już ktoś napisał - o gustach się nie dyskutuje. W każdym razie fajnie że się nie poddajesz - masz swoje zdanie i to jest :ok:

Pozdrawiam :LEXUS:
Awatar użytkownika
krisii
Lex user
Posty: 90
Rejestracja: 17 gru 2011, o 22:26
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 200]Podświetlane kierunkowskazy-USDM

Post autor: krisii »

Pisałem wcześniej ,chcesz zrób ja nikogo do niczego nie zmuszam, moim zdaniem wygląda to ok.

Większy problem stanowi dla mnie to że człowiek chce coś zrobić,w jakiś sposób być kreatywny a tu dostaje forumowego kopa...w ten sposób nikt nic nowego nie pokarze...
Tak między bogiem a prawdą możemy również uznać za agrotuning nasze napisy na zaciskach(notabene też takie mam) ale są różne gusta i każdy ma prawo się czymś nowym podzielić co wychodzi trochę poza kanon ogólnego wizerunku Lexusa...

Nie wieszam sobie niebieskich lampek, ani bóg wie jakich gadżetów "tuningowych", a staram się podkreślić subtelnie coś co większości nie pasuje, czyli pomarańczowe wstawki, które moim zdaniem przypominają auto z rynku USDM.

Także jeśli kogoś boli że tnę jamniki tępym narzędziem to już jego problem...

Peace :piwko:
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Odp: [IS 200]Podświetlane kierunkowskazy-USDM

Post autor: dead_beat »

Ja wczoraj w nocy pierwszy napisałem, że mi się podoba, ale chyba zasnalem przed naciśnięciem ''przeslij'' :-)

Wysłane przez MOTOBLUR™ z Tapatalk
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: [IS 200]Podświetlane kierunkowskazy-USDM

Post autor: legato97 »

LinkPL ma swoj sposob wyrazania opini ;), wiec tez to tolerujcie, nie ma co sie obruszac z powodu krytyki, nie wiem czy wstawienie paru diodek mozna rownac z koszeniem jamnikow, no ale jak kto woli ;), dla mnie modzik nie ma wiekszego sensu ale gusta rozne.... Pozdro.
Narf
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 5 paź 2010, o 12:48
Model Lexusa: :)
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [IS 200]Podświetlane kierunkowskazy-USDM

Post autor: Narf »

taki typowo hondowski mod :D fajny, lepszy niz naklejkowy tjun
ja bym pokombinowal cos z inna oprawka i wpakowal dwuwloknowa pomaranczowa, bo te ledy tak jakos punktowo swieca, no i dziura jest, mam nadzieje ze to uczelniles...
rozumiem ze to jest podlaczone na stale, warto zrobic sobie przelacznik gdzies pod kierownica, czasem sie moze przydac ;)
Lex

Re: [IS 200]Podświetlane kierunkowskazy-USDM

Post autor: Lex »

angrzeda pisze:cenię ludzi którzy potrafią coś zrobić samodzielnie i się tym podzielić
Ja również bo od tego jest forum żeby nawet tak banalny mod można było zrobić i dobrze opisać za to :ok:

osobiście wolę takie dłubanko ale tak jak wspominacie są różne gusta i potrzeby

Obrazek
Awatar użytkownika
krisii
Lex user
Posty: 90
Rejestracja: 17 gru 2011, o 22:26
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 200]Podświetlane kierunkowskazy-USDM

Post autor: krisii »

jasne że można było 2 włókna wsadzić ale pod ręką miałem tylko diody smd. oczywiście zrobiłem tam gumowe kapturki i nic się tam nie dostanie.

Chciałem ten plastik wyjąć tak jak zrobił to Lex ale nie chciałem rozklejać lampy potem parują. A druga sprawa ktoś mi kiedyś powiedział że wygląda tak jak z USA.

W końcu z Hondy się przesiadłem więc można powiedzieć że Hondowski mod :biggrin2:
Awatar użytkownika
Flash
Lex user
Posty: 83
Rejestracja: 16 paź 2010, o 20:27
Model Lexusa: IS200; IS300
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: [IS 200]Podświetlane kierunkowskazy-USDM

Post autor: Flash »

Dla mnie ciekawy klimat :-) koniecznie zrób dobre zdjęcie w nocy jakimś dużym obiektywem, efekt będzie lepiej widoczny - chciałbym to zobaczyć. Trafiłem kiedyś na ebay żarówki bodajże w21/5w z paskiem led naklejonym na bańce który robił właśnie za pozycję/obrys - dzięki temu nie trzeba by drążyć klosza, tylko podpiąć drugie włókno. Można by też mniej inwazyjnie się dostać do środka wytapiając grotem lutownicy rowek na przewód przy samym wejściu oprawki żarówki, zrobiłem tak z tyłu gry wstawiałem w poprzednim IS'ie czerwony pasek led w tylny klosz na dwustronnej taśmie klejącej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości