Lakierowanie zacisków z logo LEXUS

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
MączeK
Lex user
Posty: 233
Rejestracja: 4 lis 2010, o 11:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: ***
Kontakt:

Re: Lakierowanie zacisków z logo LEXUSA

Post autor: MączeK »

Panowie jak zrobić szablon na zaciski?
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lakierowanie zacisków z logo LEXUSA

Post autor: janasek »

carinus, jak już to białe logo. Ja też będę robił niedługo malowanie zacisków i też się zastanawiam, czerwony albo czarny.

Szablon. gdzieś tutaj były podane. Drukujesz obrazek, pózniej metoda prób i blędów sobie ten obrazek zmniejszasz/zwiększasz aż Ci wejdzie logo na zacisk. Wycinasz, malujesz i gotowe. Chyba że ktoś ma lepszy pomysł? :biggrin2:

Pozdro
Luxusem jadę... :)
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: Lakierowanie zacisków z logo LEXUSA

Post autor: hydrant23 »

szablon jest na forum i jest odpowiedniej wielkosci po wydrukowaniu , niestety wyciecie tego w sposob zadowalajacy na papierze samoprzylepnym jest niestety ciezkie , ani nozyczkami , ani skalpelem nie udalo mi sie wystarczajaco ladnie wyciac aby uzyc tego podczas malowania ...
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lakierowanie zacisków z logo LEXUSA

Post autor: janasek »

Nożykiem do tapet na twardym podłożu powinieneś dać radę bez problemu... A po co samoprzylepny? Zwykły papier albo przykładasz i trzymasz jedną ręką a drugą malujesz a jak bardzo cchesz to mocujesz na jakąś lepszą taśmę klejącą i po temacie.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Lakierowanie zacisków z logo LEXUSA

Post autor: legato97 »

Najlepiej na papierze przylepnym bo sa male czesci w napisie lexus ktore sie dokleja na zacisk zeby caly napis ladnie wygladal, a najlepiej za pare zlotych zrobia to ludzie z firmy reklamowej na ploterku, wtedy masz wszystko ladnie wyciete i bez bolu naklejasz
Awatar użytkownika
highcontrast
Lex user
Posty: 78
Rejestracja: 27 paź 2010, o 04:00
Model Lexusa: is200
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Lakierowanie zacisków z logo LEXUSA

Post autor: highcontrast »

janasek pisze:carinus, jak już to białe logo. Ja też będę robił niedługo malowanie zacisków i też się zastanawiam, czerwony albo czarny.

Szablon. gdzieś tutaj były podane. Drukujesz obrazek, pózniej metoda prób i blędów sobie ten obrazek zmniejszasz/zwiększasz aż Ci wejdzie logo na zacisk. Wycinasz, malujesz i gotowe. Chyba że ktoś ma lepszy pomysł? :biggrin2:

Pozdro
Nie wiem czy ktoś ma lepszy pomysł... :wink: ale ja mam inny http://shop.ebay.pl/i.html?_nkw=LEXUS+C ... m270.l1313 czyli gotowiec :fiu:
Co wy na to ?
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Lakierowanie zacisków z logo LEXUSA

Post autor: legato97 »

Tylko czy one nie odchodza przy na zmiane goracych i zimnych zaciskach? :fiu:
Awatar użytkownika
Kamil87
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 4 paź 2010, o 23:05
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

Re: Lakierowanie zacisków z logo LEXUSA

Post autor: Kamil87 »

Panowie chce pomalować zaciski i wykorzystać szablo, bo bardzo mi się to spodobało.
Dogadałem się ze znajomym, który mi to wydrukuje na papierze przylepnym. Tylko mam problem, bo nie mogę mu podać dokładnych wymiarów :down:
Czy jest ktoś w stanie napisać jakie powinny być wymiary dokładne tych znaczków?
Bo rozumiem, że te napisy pochyłe LEXUS są na przednie zaciski?
THE HARD WAY IS THE ONLY WAY :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lakierowanie zacisków z logo LEXUSA

Post autor: Ralfx »

ja jak kliknąłem drukuj na tym obrazku to wyszedł mi rozmiar akurat. Jednak jak sie nie ma papieru samoprzylepnego ani też nie lakieruje sie tego pistoletem to nic z tego nie będzie. Ja sobie zamówiłem naklejki i będę sprawdzać jak one się długo utrzymają na zacisku :)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
Kamil87
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 4 paź 2010, o 23:05
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

Re: Lakierowanie zacisków z logo LEXUS

Post autor: Kamil87 »

W końcu udało mi się zabrać za zaciski. W moim przypadku zaciski na czarno, napisy białe.
Wyszło tak jak na zdjęciu poniżej:
Obrazek

Niestety na jednym przednim zacisku napis nie do końca wyszedł. Wygląda jak źle naklejona nalepka :(
Zobaczymy jak to się będzie trzymało na zaciskach. Mam nadzieję, że nie zejdzie ;)
THE HARD WAY IS THE ONLY WAY :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości