Zmodyfikowane reflektory mk3

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
ODPOWIEDZ
KapitanPolska
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 9 sty 2020, o 14:59
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Sochaczew
Kontakt:

Zmodyfikowane reflektory mk3

Post autor: KapitanPolska »

Siemka, myślę nad wymianą reflektorów w gs300 MK3. Stare mam już dosyć zużyte średnio nadają się do regeneracji. Tak pomyślałem że zamiast ładować standardowe OEM zamówię takie https://a.aliexpress.com/_mtSWvfj. Co o nich sądzicie?
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: Zmodyfikowane reflektory mk3

Post autor: muzz »

pytanie jak świecą...
czy widać w nocy coś więcej niż przy świeczce ;)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Zmodyfikowane reflektory mk3

Post autor: ledziu »

muzz pisze:pytanie jak świecą...
czy widać w nocy coś więcej niż przy świeczce ;)
Sądzę że więcej nie widać ale za to jest jaskrawy festyn :biggrin2:
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: Zmodyfikowane reflektory mk3

Post autor: muzz »

właśnie tego się obawiam, większość lamp "tjuningowych" z tamtych rejonów niestety ładnie wygląda na zdjęciach ale na samochodzie są powiedzmy niepraktyczne bo nic w nich nie widać albo świecą nie tam gdzie trzeba...
Awatar użytkownika
kliMati
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2015, o 17:34
Model Lexusa: LS400
Skąd:: 2Bi
Kontakt:

Re: Zmodyfikowane reflektory mk3

Post autor: kliMati »

pozostaje kwestia legalności oraz ceny końcowej, która może zostać powiększona o cło i VAT, a wtedy bardzo droga ta bajka będzie. Na czym polega to zużycie powodujące, że stare średnio nadają się do regeneracji? Jeśli popękane klosze, lub niepopękane (nie wiem czy są takie :) ) ale z mikrorysami, których nie da się spolerować, to polecam wymianę samych kloszy. Są w Chinach, ale też trochę drożej są w Czechach.
KapitanPolska
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 9 sty 2020, o 14:59
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Sochaczew
Kontakt:

Re: Zmodyfikowane reflektory mk3

Post autor: KapitanPolska »

scotti pisze:Widziałem podobne na Ali za 1700zl

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Za 1700+ przesyłka 1500 więc wychodzi tyle samo co te z "darmowa" wysyłką. Do tego sprzedający obiecuje że pokrywa wszystkie inne koszty w tym vat.
kliMati pisze:pozostaje kwestia legalności oraz ceny końcowej, która może zostać powiększona o cło i VAT, a wtedy bardzo droga ta bajka będzie. Na czym polega to zużycie powodujące, że stare średnio nadają się do regeneracji? Jeśli popękane klosze, lub niepopękane (nie wiem czy są takie :) ) ale z mikrorysami, których nie da się spolerować, to polecam wymianę samych kloszy. Są w Chinach, ale też trochę drożej są w Czechach.
Poprzedni właściciel dawał.je do regeneracji i strasznie zjeb... Zamówiłem same klosze ale musiałem je zwrocic z powodu popękanej obudowy reflektora, która pozbawiona jest mocowań, oraz strasznie wypalonych luster od xenonow. Bym musiał złożyć cały reflektor od podstaw żeby było dobrze.

Widziałem podobne do tych z Ali na Amazonie ale koszt drugie tyle.
Keepmovin
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 24 paź 2012, o 02:18
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Zmodyfikowane reflektory mk3

Post autor: Keepmovin »

KapitanPolska,

Sprawdź PW / e-mail

Pozdro,
Keepm
KapitanPolska
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 9 sty 2020, o 14:59
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Sochaczew
Kontakt:

Re: Zmodyfikowane reflektory mk3

Post autor: KapitanPolska »

Co uważacie o tym? https://www.ebay.pl/itm/Xtune-Lexus-Gs- ... 3268183883 . Posiadają AFS więc raczej powinny być odpowiednie do jazdy po Europie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości