Malowanie Grilla na Czarno | Pomocy!

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: Malowanie Grilla na Czarno | Pomocy!

Post autor: WoznY »

Tylko bezbarwny to proponowal bym z pistoletu (jak by była możliwość) żeby lakiernik prysnął, bo te klary z puchy są średnie. Lakiernik zrobi Ci to praktycznie od reki mysle za 10 zł;) (oczywiście przymaskuj wczesniej grill jak trzeba)
Awatar użytkownika
darek007
Lex user
Posty: 160
Rejestracja: 1 sie 2015, o 23:35
Model Lexusa: IS200
Skąd:: śląsk
Kontakt:

Re: Malowanie Grilla na Czarno | Pomocy!

Post autor: darek007 »

Pomalowany już ten grill? Dziś natknąłem sie na coś takiego jak hydrografika, może też warto rozważyć...
Awatar użytkownika
xm0nster798
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 29 lip 2015, o 12:23
Model Lexusa: Lexus IS200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Malowanie Grilla na Czarno | Pomocy!

Post autor: xm0nster798 »

W najbliższym czasie wrzucę fotki jak tylko auto umyje :p , wyszło całkiem fajnie, znaczek zostawiłem srebrny reszta czarny mat połysk, na początku kupiłem takie paski ścierne dzięki którym mogłem dotrzeć w każde zakamarki, następnie tak jak ktoś wspomniał 2 warstwy lżejsze nałożyłem a 3 juz na maksa.
Efekt zobaczycie na zdjęciach
MiodUs
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 20:05
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: WWA/Płock
Kontakt:

Re: Malowanie Grilla na Czarno | Pomocy!

Post autor: MiodUs »

Ja mam plasti dip na grillu. Nie traktowałbym go jako substytut lakierowania, ale jako rozwiązanie przejściowe "na już" - sprawuje się w tym celu świetnie.

Akcja maksymalnie szybka, atrapę zdjąłem i umyłem w płynie do naczyń, psiknąłem parę warstw na to dwie bardzo cienkie klaru z puszki i od razu lepiej to wygląda niż postrzępiony lakier. Ale i tak zamierzam kupić nowy grill i pomalować go odpowiednio
rupert
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 25 lut 2016, o 12:06
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Malowanie Grilla na Czarno | Pomocy!

Post autor: rupert »

xm0nster798 pisze:W najbliższym czasie wrzucę fotki jak tylko auto umyje :p , wyszło całkiem fajnie, znaczek zostawiłem srebrny reszta czarny mat połysk, na początku kupiłem takie paski ścierne dzięki którym mogłem dotrzeć w każde zakamarki, następnie tak jak ktoś wspomniał 2 warstwy lżejsze nałożyłem a 3 juz na maksa.
Efekt zobaczycie na zdjęciach

udało się już umyć furę i zrobić zdjęcia, czy do dziś brudasem jeździsz ;)? Pytam, bo też myślę o odmalowaniu 'gryla'.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość