oswietlenie

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
ODPOWIEDZ
LEXUSGS300BART
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 25 gru 2016, o 18:13
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

oswietlenie

Post autor: LEXUSGS300BART »

Witam , czy jest mozliwosc rozjasnienia oswietlenia w kabinie ? Oraz podswietlania np klamek caly czas ?
mechanik2
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2018, o 08:40
Model Lexusa: R350
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: oswietlenie

Post autor: mechanik2 »

Cześć, byś musiał z tym pytaniem jechać do elektryka, ale moim zdaniem to kwestia ustawień. Dokładnie co i jak Ci nie powiem, ponieważ swoim lexusem jeżdżę od niedawna i nie zdążyłem poznać ich świata. Kto pyta, nie błądzi, więc do dzieła. A jak już jesteśmy przy tym temacie, to upewnij mnie - za jeżdżenie z odpryskiem na szybie jest mandat, czy od razu zabierają dowód? Zapisałem się do Auto Gammy, do której często kiedyś jeździłem , ale mają duże obłożenie i przyjmą mnie dopiero w poniedziałek. Mogę tak śmigać?
https://silesiafinanse.pl/ekspert-finansowy-zawiercie/
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: oswietlenie

Post autor: agiless »

Za sam odprysk po kamyku policjant nie powinien zabrać dowodu. Jeśli odpryskowi towarzyszy pajączek i jest to świeże uszkodzenie, to można to naprawić, ale muszą to zobaczyć szpece od szyb.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: oswietlenie

Post autor: Pawcio1979 »

LEXUSGS300BART pisze:Witam , czy jest mozliwosc rozjasnienia oswietlenia w kabinie ? Oraz podswietlania np klamek caly czas ?
Napisz albo uzupełnij profil jakiego masz GS-a, Mk??? To wiele ułatwi.
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
Gregor0388
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 4 maja 2018, o 18:22
Model Lexusa: Lexus RX 400h
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: oswietlenie

Post autor: Gregor0388 »

LEXUSGS300BART pisze:Witam , czy jest mozliwosc rozjasnienia oswietlenia w kabinie ? Oraz podswietlania np klamek caly czas ?
Załóż w miejsce normalnych żarówek które masz w środku na podsufitce panele ledowe. Mniej prądu dwa razy więcej światła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości