[IS 200/IS 300] PROJECTORY I LED

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [IS 200/IS 300] PROJECTORY I LED

Post autor: forest »

te DayLine wyglądają jak od Astry II .... bleee
stock'owe lampy najlepsze :D
SC430 '2002
Awatar użytkownika
Flash
Lex user
Posty: 83
Rejestracja: 16 paź 2010, o 20:27
Model Lexusa: IS200; IS300
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: [IS 200/IS 300] PROJECTORY I LED

Post autor: Flash »

Nooo... coś w tym jest :-) pocieszę się, że pewnie astra później wypuściła swoje ;-)
Ale jeśli są w nich dzienne, zmieniam zderzak na niższy i wywalam z niego dzienne.
Co w takim razie trzeba przerobić żeby weszły?
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [IS 200/IS 300] PROJECTORY I LED

Post autor: Travis »

chodzi o to że lampy w is300 są dłuższe w stronę chłodnicy czyli od dojścia do żarówek, trzyseta ma też trochę inaczej upchane graty pod maską z tego względu że jest tam silnik 2jz
kamilb
Lex user
Posty: 170
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:10
Model Lexusa: GS-F
Skąd:: Łomianki
Kontakt:

Re: [IS 200/IS 300] PROJECTORY I LED

Post autor: kamilb »

Travis pisze:chodzi o to że lampy w is300 są dłuższe w stronę chłodnicy czyli od dojścia do żarówek, trzyseta ma też trochę inaczej upchane graty pod maską z tego względu że jest tam silnik 2jz

Ja mam w swoim IS300 US mam lampy z IS200 i wszystko pasuje. Porównywałem obie lampy i różnią się tylko tym,że wersja US ma dwie żarówki od kierunków, a różnice o których rozmawiacie mogą wynikać z tego że w ISach jest różnica w lampach i błotnikach przed liftem i po lifcie,a IS300 występował tylko po lifcie
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [IS 200/IS 300] PROJECTORY I LED

Post autor: Travis »

kamilb pisze:
Travis pisze:chodzi o to że lampy w is300 są dłuższe w stronę chłodnicy czyli od dojścia do żarówek, trzyseta ma też trochę inaczej upchane graty pod maską z tego względu że jest tam silnik 2jz

Ja mam w swoim IS300 US mam lampy z IS200 i wszystko pasuje. Porównywałem obie lampy i różnią się tylko tym,że wersja US ma dwie żarówki od kierunków, a różnice o których rozmawiacie mogą wynikać z tego że w ISach jest różnica w lampach i błotnikach przed liftem i po lifcie,a IS300 występował tylko po lifcie
oto mi chodzi że to w drugą stronę nie działa bez przeróbek :) bo do is300 można włożyć z 200 i będzie git ale jak już na odwrót to już jest mały problem, dobrze byłoby żeby wypowiedział się lukas24 bo on takie lampy zakupił i próbował zamontować.
lukaszb24
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:25
Model Lexusa: IS200
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Re: [IS 200/IS 300] PROJECTORY I LED

Post autor: lukaszb24 »

Lampy takie kupilem probowalem juz zamontowac ale trzeba wyciac takie jeden element nadwozia. Troche juz zaczolem wycinac ale w koncu braklo czasu i w dodatku teraz jeszcze doszedl mi IS300 :) i chyba dam sobie spokuj z montazem tych lamp jak na razie. Lampy sa naprawde ladne i zastanawiam sie powoli nad ich sprzedaza wiec jak ktos chetny to prosze skladac propozycje. Lampy kpl z zarowkami
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: [IS 200/IS 300] PROJECTORY I LED

Post autor: legato97 »

Lukasz daj ogloszenie do dzialu sprzedam :ok:
Awatar użytkownika
Kukis
Lex user
Posty: 80
Rejestracja: 3 paź 2010, o 11:40
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia/CWA
Kontakt:

Re: [IS 200/IS 300] PROJECTORY I LED

Post autor: Kukis »

Nie rozumiem czemu Wy z :LEXUS: chcecie zrobić BMW albo Audi... Fajnie byłoby mieć soczewkę to fakt, bo dużo lepiej oświetla drogę, ale pakowanie świateł z ringami albo paskiem ledowym jakoś mi się nie podoba. Lepiej chyba przemalować sobie środki na czarno - zabieram się do tego, jednak boje się, że coś spieprzę :P :/
Jakie założenie masz??? - PROSTE!!! Walczyć i wygrywać!!!
Lex

Re: [IS 200/IS 300] PROJECTORY I LED

Post autor: Lex »

rsz1981 pisze:Jesli sie boisz to zagadaj z LEXem.

viewtopic.php?f=41&t=10&start=0
śmiało pisać na PW , LeX-SpA ogarnie i uratuje przed stock-iem z wielką chęcią każdego :LEXUS: :dirol:
Awatar użytkownika
Flash
Lex user
Posty: 83
Rejestracja: 16 paź 2010, o 20:27
Model Lexusa: IS200; IS300
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: [IS 200/IS 300] PROJECTORY I LED

Post autor: Flash »

lukaszb24 pisze:Lampy takie kupilem probowalem juz zamontowac ale trzeba wyciac takie jeden element nadwozia. Troche juz zaczolem wycinac ale w koncu braklo czasu i w dodatku teraz jeszcze doszedl mi IS300 :) i chyba dam sobie spokuj z montazem tych lamp jak na razie. Lampy sa naprawde ladne i zastanawiam sie powoli nad ich sprzedaza wiec jak ktos chetny to prosze skladac propozycje. Lampy kpl z zarowkami
Chętnie bym się przymierzył do nich :-) Które masz konkretnie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości