[IS mk3] Grill F-sport do zwykłego zderzaka?

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dom1n
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 6 paź 2018, o 20:59
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Łódź
Kontakt:

[IS mk3] Grill F-sport do zwykłego zderzaka?

Post autor: Dom1n »

Cześć,

czy praktykował ktoś z Was zamianę zwykłego grilla w IS mk3 na ten z F-sporta?
A może ktoś z Was widział gdzieś, że ktoś tak zrobił. Będzie to pasowac ze sobą bez rzeźby?

Dzięki
Awatar użytkownika
Dom1n
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 6 paź 2018, o 20:59
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: [IS mk3] Grill F-sport do zwykłego zderzaka?

Post autor: Dom1n »

Sprawdziłem po serwisówkach i wychodzi na to, że delikatnie się różnią kształtem także trzeba przekładac cały zderzak plus pozostała drobnica.
Awatar użytkownika
Patryk Krakow 89
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 9 lis 2019, o 00:02
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

[IS mk3] Grill F-sport do zwykłego zderzaka?

Post autor: Patryk Krakow 89 »

Odkopuje temat.
Mam is iii 2013. Ostatnio był na podstawowej jednoetapowej regeneracji lakieru. Wszystko wygląda bardzo dobrze poza trzema elementami:
- zderzak zarysowania i ubytki lakieru
- maska sporo odprysków
- grill połamaną górna część
Po zimie chciałem oddać maskę i zderzak do lakierowania i poszukać gdzieś grila w dobrej cenie - w ASO razem ze znaczkiem - koszt ponad 2k.

Pytanie czy jeśli i tak będzie lakierowanie to nie lepiej znaleźć zderzak i grill od wersji f-sport. Wyżej kolega sprawdził że sam gril ma inny kształt ale czy przekładając komplet zderzak i grill wszystko jest kompatybilne i nie ma żadnych dodatkowych problemów?

Jeśli nie is f, to czy wersja po faceliftingu ma jakiś inny ładniejszy grill? I może tam pasuje wszystko plug&play.

Kto bawił się że zmiana grila?
Obrazek

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Dom1n
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 6 paź 2018, o 20:59
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: [IS mk3] Grill F-sport do zwykłego zderzaka?

Post autor: Dom1n »

Patryk Krakow 89 pisze:Odkopuje temat.
Mam is iii 2013. Ostatnio był na podstawowej jednoetapowej regeneracji lakieru. Wszystko wygląda bardzo dobrze poza trzema elementami:
- zderzak zarysowania i ubytki lakieru
- maska sporo odprysków
- grill połamaną górna część
Po zimie chciałem oddać maskę i zderzak do lakierowania i poszukać gdzieś grila w dobrej cenie - w ASO razem ze znaczkiem - koszt ponad 2k.

Pytanie czy jeśli i tak będzie lakierowanie to nie lepiej znaleźć zderzak i grill od wersji f-sport. Wyżej kolega sprawdził że sam gril ma inny kształt ale czy przekładając komplet zderzak i grill wszystko jest kompatybilne i nie ma żadnych dodatkowych problemów?

Jeśli nie is f, to czy wersja po faceliftingu ma jakiś inny ładniejszy grill? I może tam pasuje wszystko plug&play.

Kto bawił się że zmiana grila?
Obrazek

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Sam zderzak to nie wszystko, w f-sport są inne plastiki kierujące powietrze. Po lifcie lampy mają zupełnie inny kształt więc nie będzie pasować.
Awatar użytkownika
Patryk Krakow 89
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 9 lis 2019, o 00:02
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

[IS mk3] Grill F-sport do zwykłego zderzaka?

Post autor: Patryk Krakow 89 »

Dzięki za odpowiedź. Zostaje w takim razie znaleźć jakąś dobrą używkę i nie kombinować.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
penzli
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2018, o 12:23
Model Lexusa: is 200t
Skąd:: Opole
Kontakt:

Re: [IS mk3] Grill F-sport do zwykłego zderzaka?

Post autor: penzli »

A jak wyglada sama wymiana grila z prążków na plaster miodu ktoś się orientuje ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości