Virtual Tunning

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
gzoom
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2012, o 15:53
Kontakt:

Re: Virtual Tunning

Post autor: gzoom »

cut
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, o 15:21 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Virtual Tunning

Post autor: janasek »

Ale da sie załadować w halogen światła do jazdy dzienneji spełania to wszystkie normy i wygląda estetycznie.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
max_damage
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:15
Model Lexusa: IS200
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Virtual Tunning

Post autor: max_damage »

zaraz zaraz.. przecież nasze seryjne halogeny są na żarówkach dokładnie takich samych jak światła do jazdy dziennej, i są w odpowiednim miejscu oraz są włączane tylko, kiedy zapalone są postojówki, tyle że na soczewce ( co w sumie nie przeszkadza bo coraz więcej aut ma soczewki w światłach mijania) więc nie możemy ich używać jako świateł jazdy dziennej? no nie mówcie mi że kogoś oślepiają... do czego tak na dobrą sprawę może się przyczepić policjant, poza tym że na desce rozdzielczej jest znaczek "przeciwmgłowe" ??
Obrazek
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Virtual Tunning

Post autor: tomekb »

przyczepi sie jak bedzie chcial do braku homologacji hehe a tak naprawde to łatwiej przyczpi sie do mych xenow no ale cóż szukam lamp ale moge dac do 1100PLN za komplet jak nie to na wiosne zrobie cos z tymi bo mi zaszły kjakims brudem od srodka ale naprawde sie bije ze cos zepsuje poaztym wrazajac do swiatel dzinnych róznie to byw myśłałem poprostu o takim bajerze ale chyba sobie odpuszcze w sumie na xenonach wyglada super hehe
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Virtual Tunning

Post autor: Ralfx »

To ja zapytam jaki jest cel montowania świateł do jazdy dziennej? Jest jakiś przepis który to nakazuje? Zamiast sie głowić można jeździć na normalnych światłach. :)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Virtual Tunning

Post autor: janasek »

Można jeździć na śwaiatłach normalnych, ale gdy masz założone dzienne:
1) palą się tylko lampy z przodu do jazdy dziennej
2) oszczędzasz akumulator ( światła do jazdy dziennej mają dużo mniejszy pobor proądu)
3) oszczędzsz żarówki ( w efekcie rozkładasz czas świecenia pojedyńczych świateł w czasie). Wychodzi w sumie na to samo, ale żarówki wytrzymują dwa razy ten czas co zwykle -mówię o światłach z przodu. Jeśli chodzi i tył to zwiększasz ich żywtność ok. dwa razy. :)

Żarówki sa chyba słabsze i nie halogenowe.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Virtual Tunning

Post autor: forest »

Obrazek

w tym momencie mam tylko jedno kółko bo już zasypiałem na kompie ;) :D ale wygląda zacnie, i wybacz mi niebieski zacisk.... :blush:
SC430 '2002
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Virtual Tunning

Post autor: tomekb »

felga cąłkiem fajnie prezentuje sie na srebnym
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Virtual Tunning

Post autor: forest »

tym bardziej że ma ciemne światełka i szybki... nowy IS F Sport ma teraz podobną felge :D
SC430 '2002
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Virtual Tunning

Post autor: maxkow »

Forest wielkie dzieki za przeróbke , jak mam byc szczery to tak sobie mi te koło podoba sie na aucie.

Forest jeszcze raz dzieki.

Na necie znalazłem fote Is na czarnej feldze ( co prawda orginalna polakierowana na czarno) i tak sobie mi sie podoba . Jednak bede sie chyba szukał srebnych felg.
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości