Pomocy!! Jakie Felgi do IS350??

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
dzymek27
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 20 maja 2012, o 21:30
Model Lexusa: IS-F :)
Skąd:: Italy
Kontakt:

Re: Pomocy!! Jakie Felgi do IS350??

Post autor: dzymek27 »

na przód pójdzie 235/35 a na tył jeszcze nie wiem, albo 265/30 albo 275/30...
gucio6
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 09:16
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Bełchatów
Kontakt:

Re: Pomocy!! Jakie Felgi do IS350??

Post autor: gucio6 »

tak szczerze to dla mnie głupi ten temat... bo twój gust może być inny od reszty itp... temat założony chyba po to żeby szpanować ile przeznaczasz na felgi itp... swoją drogą ja dzisiaj właśnie założyłem letnie koła alu i jakoś nie prosiłem się o pomoc w doradzeniu... a też miałem dylematy. BEZ SENS.... :lol:

I swoją drogą kup sobie 20 cali....zrobisz sobie z IS350 IS 250 pod względem wrażeń z jazdy
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Pomocy!! Jakie Felgi do IS350??

Post autor: forest »

nie ma się co czepiać, poprostu chciał porady...
a jeżeli jego temat Twoim zdaniem jest bez sensu to Twój koment też, i mój... i wszystkie inne ;) to jest forum i każdy może napisać swoje zdanie

PEACE OUT :ok2:
SC430 '2002
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Pomocy!! Jakie Felgi do IS350??

Post autor: Rici »

gucio6 pisze:tak szczerze to dla mnie głupi ten temat... bo twój gust może być inny od reszty itp... temat założony chyba po to żeby szpanować ile przeznaczasz na felgi itp... swoją drogą ja dzisiaj właśnie założyłem letnie koła alu i jakoś nie prosiłem się o pomoc w doradzeniu... a też miałem dylematy. BEZ SENS.... :lol:

I swoją drogą kup sobie 20 cali....zrobisz sobie z IS350 IS 250 pod względem wrażeń z jazdy
Jeżeli temat uważasz za głupi wystarczy w nim nie pisać... hejtowanie nic nie da , to jest forum dyskusyjne .Wybór felg i odpowiedniego rozmiaru jest bardzo ważny więc lepiej zapytać niż popełnić błąd.
Obrazek
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Pomocy!! Jakie Felgi do IS350??

Post autor: ledziu »

gucio6 pisze:tak szczerze to dla mnie głupi ten temat...
Spox jeżeli wszystko wiesz i wszystko widziałeś to przekaż nam to w pigułce, ja przy tym temacie zobaczyłem wzór felg których nie widziałem wcześniej i bardzo mi się spodobał, a w garażu mam 5 kompletów alusów i kupie sobie następny :biggrin2:
dzymek27
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 20 maja 2012, o 21:30
Model Lexusa: IS-F :)
Skąd:: Italy
Kontakt:

Re: Pomocy!! Jakie Felgi do IS350??

Post autor: dzymek27 »

"gucio" jeżeli to dla ciebie głupi temat to zachowaj to dla siebie i nie uczestnicz w dyskusji... :doh:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości